OutletRTVAGD Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Marcin S.
Jestem zadowolony z kupna frytownicy. Za te pieniądze warto mimo posiadanych drobnych uszkodzeń, które nie mają wpływu na eksploatacje, Zaletą jest duża moc i duża pojemność oraz prostota w obsłudz...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  frytownica

  Jestem zadowolony z kupna frytownicy. Za te pieniądze warto mimo posiadanych drobnych uszkodzeń, które nie mają wpływu na eksploatacje, Zaletą jest duża moc i duża pojemność oraz prostota w obsłudze. Nadmienić chciałem, że kupowałem 2 identyczne frytownice z tym, że jedna dotarła bardzo szybko drugą DPD gdzieś zapodziało. Po nawiązaniu kontaktu z działem reklamacji/P.Paweł/ zadeklarował się szybkie wyjaśnienie zaginionej paczki. Już następnego dnia telefonicznie poinformował mnie, że sami będą szukać paczki a mnie wysyła kolejną. Praktycznie w jeden dzień była u mnie. Jestem pełen podziwu i bardzo zadowolony z obsługi. Dużo kupuję przez internet ale tu jest pełen profesjonalizm. WAŻNE- Kupując należy dokładne zapoznać się z opisem uszkodzeń jeśli są i dokładnie przeglądać zdjęcia. Oddają stan rzeczywisty oferowanego towaru. By nie było zaskoczenia Pozdrawiam zespół OutletRTVAGD.pl Galeria "Nowy Turzyn" (1 piętro)


Inni również oglądali