Jestem w Bajce : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Jestem w Bajce

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Maciej
To był niesamowity dzień dla mojego dziecka i mnie, gdy odwiedziliśmy "Jestem w Bajce". Znaliśmy już koncept personalizowanej bajki z Twoim dzieckiem w roli głównej, ale nigdy nie mieliśmy okazji p...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Przeżywanie Cudownych Przygód Dla Dzieci||

  To był niesamowity dzień dla mojego dziecka i mnie, gdy odwiedziliśmy "Jestem w Bajce". Znaliśmy już koncept personalizowanej bajki z Twoim dzieckiem w roli głównej, ale nigdy nie mieliśmy okazji przeżyć czegoś tak magicznego. Już sam wybór przygody była ogromną frajdą! Moje dziecko mogło wybrać, co chciałoby zrobić w tej bajce. Kiedy wchodziliśmy do środka, zostaliśmy powitani przez bardzo przyjaznych pracowników. Byli oni bardzo uprzejmi i troszczyli się o nasze potrzeby od samego początku. A kiedy przyszła pora na bajkę... wow! Postać mojego dziecka pojawiła się na ekranie tuż obok ulubionej postaci mój syna z jego ukochanej książeczki. Wszystko było dopasowane idealnie: kolory ubrań, długość włosów - nawet imię zostało wymienione kilkukrotnie! Moje dziecko uwielbiało oglądać swoją osobę na ekranie podczas całej historii. Bańka mydlana przelatująca koło specjalnego miejsca na fotelu wykonanym tylko dla maluchów sprawiła mu wiele radości i uśmiechu. W sumie jesteśmy bardzo wdzięczni za ten piękny czas spędzony tam jako rodzina. Nie możemy doczekać się następnej wizyty!


Inni również oglądali

Logo Oznaczone

Oznaczone

2 opinie

O firmie Oznaczone Oznaczone to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiot&oa...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo Carter's

Carter's

1 opinie

Opinie o Carter's: Przegląd branży i recenzjeBranża odzieżowa to dynamiczne środowisko, w którym zachodzi ciąg...

Logo OshKosh B'gosh

OshKosh B'gosh

1 opinie

Kategoria Odzież Dziecięca - Opinie i RecenzjeJednym z najważniejszych aspektów podczas zakupów online jest możli...