Hamleys Opinie

: 20
25% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-06-02
Taska prezentowa dla siostrzen
W Hamleys kupiłam super fajną torbę prezentową dla mojej siostrzenicy! Obsługa była mega pomocna ...Czytacz dalej
Sebastian Błaszczyk

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-12
Zakup Magicznych Latających Dy
Kupiliśmy dwa z tych Magicznych Latających Dysków jako prezenty na wyjazd do Nowej Zelandii. Skle...Czytacz dalej
Antonina

Najwięcej głosów recenzja

  2024-04-30
Hmmm, zabawki z bateriami, kup
Naprawdę byłem rozczarowany, gdy otrzymałem moją przesyłkę! Zamówiłem 2 zestawy baterii alkaliczn...Czytacz dalej
Borkowska

Opinie (20)

  (3)

 (1)

  (9)

  (7)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Taska prezentowa dla siostrzenicy

  W Hamleys kupiłam super fajną torbę prezentową dla mojej siostrzenicy! Obsługa była mega pomocna i poleciła mi najlepszy wybór. Mają tam naprawdę dużo różnych opcji do wyboru, więc świetnie mi się znalazło idealne prezent.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup Magicznych Latających Dysków

  Kupiliśmy dwa z tych Magicznych Latających Dysków jako prezenty na wyjazd do Nowej Zelandii. Sklep miał super wystawę i zrobili nam kit sugerując, że to urządzenie, które się nosi za uchem i można nim sterować dyskiem, robiąc niesamowite sztuczki. Ale tak naprawdę to tylko plastikowa dyska z kilkoma światełkami, trochę plasteliny i cienki sznurek za 20 funtów. Bardzo rozczarowani byliśmy tym naciąganiem i chłopcy, którym je daliśmy, byli równie zawiedzeni.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Hmmm, zabawki z bateriami, kupiłem także jakieś inne rzeczy.

  Naprawdę byłem rozczarowany, gdy otrzymałem moją przesyłkę! Zamówiłem 2 zestawy baterii alkalicznych, a teraz okazało się, że zostały przysłane w dwóch różnych pudełkach, każde z zestawem baterii w folii bąbelkowej, a całość zafoliowana taśmą z logo sklepu. To jest marnowanie plastiku, szczególnie w takich ilościach! W dzisiejszych czasach powinniśmy bardziej troszczyć się o naszą planetę i unikać nadmiernych opakowań.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup zabawek

  Dzisiaj byłam w sklepie i miałam niemiłą sytuację. Mają tam dużo zabawek dla dzieci i miejsce do zabawy, co jest super. Ale dzisiaj byłam tam z moim rocznym synem i pracownik, który sterował samochodem zdalnie, zauważył, że mój syn chciał go dotknąć. Zaczynał się z nim drażnić, pozwalając mu podchodzić blisko, a potem zmieniając kierunek. Po chwili zobaczyłam, że mój syn jest zirytowany, więc powiedziałam pracownikowi, żeby pozwolił mu się bawić. Powiedział mi, że samochód jest brudny. Odparłam, że nam to nie przeszkadza, ale mimo to odmówił.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup w późniejszym terminie

  Bardzo się zawiodłem na usługach tej firmy. Zamówiłem prezent na Boże Narodzenie i od tygodnia próbuję dowiedzieć się, gdzie jest moje zamówienie. Śledzenie przesyłki na ich stronie internetowej było zupełnie bezużyteczne, a teraz dowiedziałem się, że paczka dotrze do mnie dopiero 2 dni po świętach. Na pewno nie będę już korzystać z usług tej firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup zabawek Hamley's

  Kupiłem dwa klocki Hamley's dla mojego syna, gdy byłem w drodze na dworcu St Pancras. Niestety oba szybko się zepsuły po założeniu baterii, więc nawet nie zdążył się nimi dobrze bawić. To naprawdę słabo wykonane i przepłacone badziewie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupno prawdziwej jakości zabawki

  Kupiłem dla mojego syna zestaw klocków i jestem naprawdę zadowolony z jakości i działania tej zabawki. Możliwości zabawy są naprawdę duże, a materiały użyte do produkcji są solidne i bezpieczne dla dzieci. Gorąco polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup różnorodnych zabawek na prezenty świąteczne

  Moje zamówienie na różne zabawki na prezenty świąteczne było totalnym rozczarowaniem. Kupiłem lalkę, która nie robiła tego, co miała (zamknij oczy, gdy usuniesz smoczek) i miała włożone martwe baterie. Potem zdalnie sterowany motocykl, który wytrzymał tylko 5 minut w Wigilię, nagle zablokował się i przestał działać. Gdy próbowałem zwrócić produkty do sklepu, miałem kłopoty z otrzymaniem zwrotu pieniędzy - nie mogłem otworzyć emaila z potwierdzeniem ze względu na słaby zasięg wifi w Hamleys Westfield. Dlatego musiałem wrócić następnego dnia z zrzutem ekranu, aby załatwić zwrot! Obsługa klienta pozostawiała wiele do życzenia, mimo że zabawki były ewidentnie słabej jakości. Jeden zawiedziony chłopiec w Boże Narodzenie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupowe wrażenia na szybko

  Kupiłem parę fajnych zabawek, ale trochę za drogo mnie wyniosły!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup zabawki

  Kupiłem ostatnio zabawkę w Hamleys, ale niestety okazała się być wadliwa. Kiedy chciałem zwrócić uszkodzony produkt, firma odmówiła zwrotu pieniędzy, mimo że wysłałem go z powrotem na ich wskazany adres zwrotów. Jestem bardzo zawiedziony postawą tak renomowanej firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup online

  16 grudnia złożyłem zamówienie online. Zrobiłem to z dużym wyprzedzeniem przed ustalonym terminem dostawy. Niestety, portal internetowy nie pokazywał śledzenia zamówienia, więc skontaktowałem się e-mailem z obsługą klienta, aby prosić o pomoc. Odpowiedź, którą otrzymałem, była niepokojąca. Pracownicy przyznali, że są opóźnieni i jeszcze nawet nie przetworzyli mojego zamówienia. Byłem zaskoczony i rozczarowany. Nigdy nie przypuszczałem, że będę musiał zajrzeć do opinii o firmie takiej jak Hamleys.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zakup zabawek

  Zamówiłem zabawki na wtorek, ale niestety przesyłki nie doszły. Napisałem wiadomość z pytaniem, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Nie mogłem zalogować się na konto, bo wyświetlał mi się komunikat 'błąd'. Dzisiaj dzwoniłem i powiedzieli, że dostawa będzie dopiero w piątek. Straszna obsługa klienta, nie skorzystam już nigdy więcej.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup zabawek

  Moje ostatnie wyjście do sklepu było trochę takie meh. Kiedy byłam małą dziewczynką, chodzenie do Hamleys było zawsze super fajne i pełne zabawy, szczególnie w okresie świątecznym. No niestety, moja ostatnia wizyta z moim wnuczką była mega zaskoczeniem. Brakowało tej świątecznej atmosfery i zamiast tego zostaliśmy powitani przez personel, którego jedynym celem był chyba sprzedawanie. Sklep wyglądał strasznie zaniedbany i brudny. To już nie ten stary dobry Hamleys, taki jaki pamiętałam z dzieciństwa. Na pewno nie zamierzam tam wracać. To doświadczenie było po prostu mega rozczarowujące.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zająłam zestaw do tworzenia tatuaży

  Jestem bardzo rozczarowana obsługą klienta w tym sklepie. Kupiłam zestaw do robienia tatuaży z brokatu na święta mojej córki, ale niestety okazało się, że nie działał. Odesłałam go zgodnie z instrukcją, wysyłając zrzut ekranu mojego konta i zdjęcia potwierdzające zakup. Sklep przyjął produkt, ale od miesiąca nie otrzymałam zwrotu pieniędzy, pomimo wielu maili. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca, wyraźnie nie traktują klientów uczciwie. Nie mam zamiaru już tu wracać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup zabawki dla nowo narodzonego dziecka

  Niestety, całe doświadczenie z zakupami w tej firmie było okropne. Dostaliśmy kompletnie złą paczkę. Mimo że nasze nazwisko było na paczce, to zawartość należała do kogoś innego. Skontaktowaliśmy się z obsługą klienta, żeby odebrali tę pomyłkę, ale oni kazali nam zwrócić zamówienie samemu i jeszcze ponieść koszty! To jest niedopuszczalne. W dodatku, gdy popełnili rażący błąd, ujawniając dane osobowe, przysłali nam zupełnie inny produkt. To jest po prostu absurd. Wysłałem ten prezent dla nowo narodzonego dziecka, a teraz mama, która urodziła kilka tygodni temu, musi iść na pocztę, w obecnych czasach pandemii, aby naprawić ich błąd i ochronić swoje dane osobowe. Nie widzę sensu płacenia tej firmie. Ktoś, kto robi takie potknięcia, nie szanuje swoich klientów i nie jest godny zaufania. Hamleys stracił całą swoją reputację.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup pluszowego misia w Hamleys

  Kupiłam dzisiaj pluszowego misia w sklepie, ale gdy wróciłam do domu, zauważyłam małą dziurę w szwie. Zadzwoniłam do obsługi klienta i bardzo miło mnie zaskoczyło, że natychmiast zaoferowali mi pełny zwrot pieniędzy z darmowym odesłaniem, albo częściowy zwrot, jeśli chciałabym zatrzymać tego pluszaka. Cała sprawa została załatwiona bardzo szybko, byłam naprawdę zadowolona z tego całego doświadczenia.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy przed świętami

  Chciałem podzielić się moimi doświadczeniami z zakupami przed świętami w tej firmie. Zamówiłem prezenty na Boże Narodzenie ponad tydzień temu i do dzisiaj nie zostały one wysłane. Po wielu telefonach dowiedziałem się, że przesyłka nadal jest w magazynie, mimo że słyszałem od poniedziałku rano, że jest w drodze. Teraz nie odbierają telefonów, a kontakt przez Facebooka trwa wieki, wciąż czekam na odpowiedź od kilku dni. Obsługa klienta jest strasznie kiepska, raczej mnie zignorowali niż pomogli. To był drugi raz, kiedy dałem szansę tej firmie i już nie dam więcej.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lalka Barbie

  Nie polecam tam kupować, bo jest beznadziejnie! Wypróbowałam darmowy zwrot paczki i mimo kilku prób nie otrzymałam zwrotu 75 funtów! To totalnie nie do zaakceptowania! Lepiej uważajcie!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup zabawki lego Star Wars

  Mój zakup w Hamleys był kompletnym nieporozumieniem. Zamówiłem kolekcjonerski zestaw Lego Star Wars na prezent, a produkt dotarł w uszkodzonym opakowaniu, które nie było odpowiednio zabezpieczone. Teraz muszę się zająć procesem zwrotu, zwrotu pieniędzy i ponownym zakupem. To się nie powinno zdarzyć, nie zrobię tego więcej.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy w Hamleys

  Miałem straszne przeżycie z obsługą klienta w sklepie Hamleys. Musiałem walczyć przez dwa miesiące, aby dostać zwrot pieniędzy za produkty zniszczone przez złe pakowanie. Nie polecam już tego sklepu, nawet jeśli kiedyś był uważany za świetny. Odpowiedzi na moje skargi były mało pomocne i niezbyt życzliwe.


Inni również oglądali