Geekmaxi

Wszystkie opinie

Geekmaxi

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Castorama
Castorama
1 opinie

O Castorama Castorama od 2002 roku stanowi część Grupy Kingfisher. Ta sieć sklepów wielkopowier...

Logo TheStyle
TheStyle
1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro
Redro
130 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Geekmaxi

Być może jesteś w poszukiwaniu nowego komputera, którego moc obliczeniowa będzie w stanie spełnić powierzone zadanie bądź jesteś w potrzebie nowego odkurzacza, ponieważ dotychczasowy, którego używasz nie spełnia swojej roli. Wyobraź sobie, że twój rower właśnie odmówił posłuszeństwa, z czasem hamulce nie są już tak efektywne, jak kiedyś, bądź warunki pogodowe przyczyniły się do rdzewienia łańcucha. Jeżeli posiadasz zwierzęta doskonale wiesz, że odpowiednia pielęgnacja jest kluczowa do długiego zarazem zdrowego życia Twojego pupila. Jeżeli szukasz akcesoriów przeznaczonych dla kotów na przykład drapaków, bądź legowisk, z pomocą przyjdzie sklep Geek Maxi.

Kilka słów o sklepie Geekmaxi.
Firma Geek Maxi zajmuje się internetową sprzedażą produktów elektronicznych. Biuro firmy znajduje się w Chinach. Z informacji zawartych na stronie internetowej sklepu wynika, że spółka zajmuje się sprzedażą międzynarodową. Aby zapewnić klientom możliwość wyboru, firma współpracuje z markami takimi jak Xiaomi, Jimmy, Dreame, Tronsmart, Kugoo. Po zaksięgowaniu wpłaty firma rozpoczyna przygotowanie paczki. Wysyłka jest możliwa w 24 godziny od złożenia zamówienia na terenie Unii Europejskiej. W momencie potrzeby informacji istnieje możliwość kontaktu z obsługą klienta, dotychczasowe opcje kontaktu z firmą to rozmowa telefoniczna, wysłanie maila lub rozmowa przez czat na stronie internetowej sklepu. Wszystkie produkty oraz akcesoria pokryte są 2-letnia gwarancją, która pozwala na darmowe naprawienie sprzętu.

O produktach oraz usługach sklepu Geekmaxi.
Firma Geek Maxi oferuje sprzedaż internetową co ułatwia klientom zakup produktu bez wychodzenia z domu. Możliwość porównania cen oraz ofert istnieje na stronie internetowej sklepu. Spółka oferuje szereg produktów, które zostały podzielone na kategorie, w zakresie sklepu znajdują się między innymi sprzęty elektryczne typu projektory, drukarki 3D, bądź systemy nagłaśniające. W następnym przydziale znajdują się rowery bądź akcesoria sportowe, dla osób posiadających auta lub zajmującymi się ich naprawą, sklep oferuje części przeznaczone do samochodów, lub odkurzacze do czyszczenia na mokro i na sucho. Dla właścicieli zwierząt domowych istnieje kategoria, w której znajdują się różnorodne drapaki lub legowiska. Jeżeli lubisz uprawiać sport, firma w zanadrzu posiada sprzęt oraz akcesoria do fitnessu.

Zwroty oraz reklamacje sklepu Geekmaxi.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie jesteście Państwo zadowoleni z danego produktu zakupionego w sklepie internetowym Geek Maxi. Obowiązuje prawo odstąpienia od umowy, które wygasa 14 dni od otrzymania zamówienia. Wszelkie części należy zapakować w opakowanie, w którym było do Państwa wysłane, następnie należy wypełnić formularz zwrotów który znajduje się na stronie internetowej sklepu.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące sklepu.
Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy Geek Maxi? Jeżeli tak, czy oferowane produkty spełniły twoje wymagania? Jesteś w pełni zadowolony z jakości produktów oferowanych przez spółkę? Być może przesyłka, którą otrzymałeś okazała się wadliwa bądź uszkodzona? Jeżeli nadeszła możliwość skorzystania z usług obsługi klienta, czy dostarczone informacje rozwiały twoje wątpliwości? Jeśli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie z wyżej wymienioną firmą na naszej stronie internetowej Niezależna Opinia. Nawet krótki feedback na temat świadczonych usług oraz produktów przez firmę może okazać się pomocny dla innych użytkowników. Jeżeli dopiero zamierzasz skorzystać z usług firmy, przydatne będzie skorzystanie z sekcji opinii, gdzie klienci, którzy mieli okazje skorzystać z usług oraz świadczonych przez firmę produktów, pozostawili swoje komentarze. Dziękujemy za poświęcony czas na opis Twojego doświadczenia i mamy nadzieje, że informacje zawarte na tej stronie okazały się pomocne.