Skok Stefczyka : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Skok Stefczyka

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Pola Wysocka
Skok Stefczyka to rewelacyjny wybór dla wszystkich, którzy szukają łatwych i dostępnych usług finansowych. Zdecydowałam się na założenie konta osobistego w tej instytucji i nie mogę być bardziej za...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pozytywny odbiór usług w Skoku Stefczyka

  Skok Stefczyka to rewelacyjny wybór dla wszystkich, którzy szukają łatwych i dostępnych usług finansowych. Zdecydowałam się na założenie konta osobistego w tej instytucji i nie mogę być bardziej zadowolona! Obsługa klienta jest bardzo profesjonalna i przyjazna - cały proces rejestracji przebiegł sprawnie, a pracownicy służyli mi pomocą na każdym kroku. Co więcej, bank oferuje szeroki wybór produktów - od kredytów pożyczkowych do kart płatniczych oraz lokat. Jestem zdumiona ilością opcji, jakie były dostępne dla mnie jako klientki Skoku Stefczyka. Dodatkowo udostępniają oni bardzo rozwiniętą bankowość elektroniczną - aplikacje mobilne czy strony internetowe działają bez zarzutu. Jeśli więc poszukujesz transparentnej i przyjaznej instytucji finansowej, polecam Skok Stefczyka!


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagranic...

Logo Link 4 Mama

Link 4 Mama

1 opinie

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że, spokój ducha to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Aby prowadzi...

Logo Foyer Global Health Insurance

Foyer Global Health Insurance

1 opinie

In-depth Introduction to the Health Insurance Industry and Reviews Opinie, recenzje i doświadczenia - te słowa są nieodłącznym elementem dzisiejsze...

Logo Proama

Proama

1 opinie

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, kt&oacut...