Bank Polski Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

T
Tomasz
Raz w życiu miało mi się do czegoś przydać to konto - zablokowali mi myśląc, że to nie ja próbuję zrobić przelew i to do brata, który ma takie samo nazwisko. Tylko dlatego, że tego dnia zainstalowa...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  konto

  Raz w życiu miało mi się do czegoś przydać to konto - zablokowali mi myśląc, że to nie ja próbuję zrobić przelew i to do brata, który ma takie samo nazwisko. Tylko dlatego, że tego dnia zainstalowałam aplikację na nowym telefonie. Rozumiem, że robią takie rzeczy ze względów bezpieczeństwa, ale mogliby się postarać aby odblokowanie trwało jeden dzień, a nie 3 (oby, bo wciąż czekam). Pomimo dzwonienia na infolinię, zgłoszenia się do punktu Banku Polskiego i okazania dwóch dokumentów tożsamości, napisania oświadczenia, że nie padłam ofiarą złośliwych aplikacji i że to ja usiłowałam wykorzystać moje pieniądze - nadal nie mam do nich dostępu i na miejscu nie mogłam też wypłacić ich w gotówce. Gdyby to było moje jedyne konto, zostałabym dosłownie bez środków do życia na 3 dni. To jest uwłaczające - nie polecam nikomu.


Inni również oglądali