PZU

Wszystkie opinie

PZU

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
Zdarzyła mi się utrata moich kart bankowych (kradzież) i powiadomiłem o tym PZU. Próbowałem wymienić skradzioną kartę na nową, a aplikacja wysyłała mi komunikat o błędzie. Nalegałem i nic, na infol...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie od kradzieży

  Zdarzyła mi się utrata moich kart bankowych (kradzież) i powiadomiłem o tym PZU. Próbowałem wymienić skradzioną kartę na nową, a aplikacja wysyłała mi komunikat o błędzie. Nalegałem i nic, na infolinii powiedzieli mi to samo. Wysłałem około 10 e-maili z powiadomieniem i nic. Dzwonili do mnie 5 razy. Tłumaczyłem to za każdym razem dając do zrozumienia, że ​​próbowałem z różnymi kartami bankowymi (moja żona, syn, teściowie, a nawet z kartami dwóch przyjaciół) i nic. Nawet pokazując im, że problem tkwi w aplikacji (ponieważ próbowali obciążyć kartę kieszonkową, którą płaciłem), aby sprawdzić, czy obciążenie zostało odrzucone na tej ostatniej karcie, mimo że mieli wystarczająco dużo środków, aby ją obciążyć miesięczna opłata i, jak wszystkie poprzednie próby, znowu nic . W ostatniej rozmowie, po kolejnym wyjaśnieniu, pani powiedziała mi, że rozpoznała awarię aplikacji. Następnego dnia o świcie (wyjeżdżałem na wycieczkę) przysłali mi powiadomienie o transakcjach (tych, które nie są zapisane ani zarejestrowane).
  NIE MOGĘ POLECIĆ PZU. To na pewno fiasko. Widząc i czytając inne doświadczenia, radzę nie korzystać z tych usług.


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo Proama

Proama

0 opinie

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, kt&oacut...

Logo Uniqa

Uniqa

1 opinie

Kupiłeś samochód lub mieszkanie i szukasz atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej? Jeśli tak to warto zapoznać się z of...