NiezależnaOpinia

  Opinie PZU

  Ubezpieczenie jest niezwykle ważne. Może uchronić Cię przed problemami finansowymi, w sytuacji choroby czy też wypadku. Ponadto dzięki ubezpieczeniu możesz otrzymać wsparcie gdy Twój samochód się zepsuje lub gdy ktoś włamie się do Twojego domu.

  Jak wybrać najlepszą firmę ubezpieczeniową, która zapewni odpowiednie usługi za niezbyt wysokie składki? Jedną z firm ubezpieczeniowych, które możesz wybrać, jest firma PZU. Czy wiesz jednak jaka jest polityka tej firmy? Czy otrzymanie odszkodowania nie jest problemowe? Czy łatwo będzie wykupić jedną lub więcej usług za pośrednictwem ich strony internetowej? Czy ich obsługa klienta działa sprawnie i szybko? Na te pytania najlepiej odpowiedzą klienci firmy, którzy już wykupili polisę ubezpieczeniową w PZU.

  Przeczytaj ich recenzje, aby sprawdzić, czy firma PZU jest właśnie tą, którą powinieneś wybrać. Ich komentarze, opinie i doświadczenia mogą pomóc ci w podjęciu decyzji.

  Informacje dotyczące PZU

  Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na jej czele stoi PZU SA, którego tradycje sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Od 2010 roku spółka PZU SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie – od debiutu – znajduje się w czołówce najwyżej wycenianych i najbardziej płynnych spółek. Grupa PZU zarządza ok. 300 mld zł aktywów i świadczy usługi dla 22 milionów klientów w pięciu krajach. Według badań spontanicznej znajomości marki, PZU osiąga wynik 88%, a w przypadku badań wspomaganej – 100%, co czyni PZU najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

  Oferta PZU

  Spółki Grupy PZU oferują nie tylko w ubezpieczenie na życie i majątkowe, ale także te w obszarze produktów inwestycyjnych, emerytalnych, ochrony zdrowia i bankowości. Ponadto, PZU współpracuje z takimi firmami jak np.: LOT czy Allegro oraz świadczy usługi assistance dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Jednym z priorytetów Grupy PZU jest nowe podejście do budowania relacji z klientem, które ma na celu połączenie wszystkich obszarów działalności wokół klienta. Dzięki temu firma PZA może dostosować swoje usługi do konkretnych klientów oraz kompleksowo reagować na jego potrzeby.

  Kontakt z PZU

  Firma PZU dba o dobrą relację z klientem. Dlatego wybór odpowiedniej usługi jest niezwykle prosty. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i wybrać interesującą nas opcję. Ponadto można skontaktować się z działającym w naszym rejonie agentem lub udać się do placówki. W ten sam sposób można zgłosić ewentualne uwagi lub skargi.

  Pozostaw swoją opinię

  Jeśli korzystałeś z usług firmy PZU, zostaw swoją opinię i komentarz. Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom w dokonaniu wyboru i decyzji czy skorzystać z usług PZU. Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowedniego dla nich ubezpieczenia. Natomiast pracownicy grupy PZU będą mogli uczynić wszelkich starań, by oferta firmy była odpowiednia i atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Nawet któtki komentarz może przyczynić się do poprawy działalności firmy.

  PZU
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PZU

  Twoja opinia