NiezależnaOpinia

  Opinie Vision Express

  O sklepie Vision Express

  Właścicielem sklepu internetowego Vision Express jest firma Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma otworzyła swój pierwszy sklep w 1988 r. W MetroCentre w Gateshead, a szybko pojawiło się kilka innych sklepów. W październiku 1993 r. Firma US Shoe Corp Cincinnati sprzedała firmie Vision Express siedem swoich hipermarketów LensCrafters w Wielkiej Brytanii. W 1995 roku został otwarty pierwszy sklep działający na zasadzie joint venture. Firma rozrosła się do ponad 220 sklepów w Wielkiej Brytanii do 2007 r. W maju 2008 r. Przejęto firmę Batemans Opticians, która obejmowała siedemdziesiąt pięć sklepów w południowej Anglii. Większość z tych sklepów została od tego czasu przemianowana na Vision Express. Obecnie w Wielkiej Brytanii, na Jersey i w Irlandii istnieje 575 sklepów. Spośród tych sklepów ok. 195 jest w pełni własnością firmy, a pozostała część to spółki joint venture. Vision Express jest również w Polsce, gdzie ma ponad 110 sklepów. Niedawno otworzyła szereg sklepów w Indiach we współpracy z Reliance. Vision Express jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera branży optycznej, prowadzącego ponad 6000 salonów w 44 krajach.

  Oferta w sklepie Vision Express

  Jeszcze do niedawna łatwo było rozpoznać, które ze spotykanych na co dzień osób mają problemy ze wzrokiem. Okulary na nosie – i wszystko było jasne, prawda? Dzisiaj jednak „okularnicy” mogą stać się dużo bardziej tajemniczy...
  Wszystko dlatego, że coraz większą popularnością cieszą się soczewki kontaktowe. I nic dziwnego – lista ich zalet jest naprawdę długa. Oprócz tego, że są zupełnie niewidoczne dla innych osób, soczewki nie ograniczają pola widzenia, korygują wady wzroku, nie zmieniając jednocześnie wielkości widzianego obrazu, nie zmieniają wielkości oczu, nie ulegają zaparowaniu, umożliwiają swobodne uprawianie sportu... I można by tak wymieniać naprawdę długo. Z zalet tych doskonale zdają sobie sprawę osoby, które oprócz noszenia okularów używają również soczewek kontaktowych.
  W ofercie Vision Express znajdują się produkty znanych marek oferujących soczewki: soczewki Acuvue, Air Optix, Dailies, Freshlook, iWear czy Proclear. Sklep oferuje różne rodzaje soczewek dostosowane do Twoich potrzeb – zarówno pod względem wady wzroku, jak i preferowanego czasu noszenia (soczewki kontaktowe jednodniowe, soczewki dwutygodniowe, soczewki miesięczne). W sklepie internetowym znajdziesz: soczewki toryczne dla osób z astygmatyzmem, soczewki progresywne dla osób starszych, które potrzebują innej mocy soczewki do dali, a innej do bliży, soczewki sferyczne dla krótko- i dalekowidzów, soczewki kolorowe (zerówki) dla tych, którym marzy się tymczasowa zmiana koloru tęczówki.
  W sklepie internetowym Vision Express masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: Płatność elektroniczna PayU: przelew elektroniczny, karta płatnicza (Mastercard, VISA) oraz Płatności za pobraniem przy odbiorze towaru.
  Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Vision Express odbywa się za pośrednictwem: Inpost; kurierem DPD oraz odbiór w salonie Vision Express.

  Co sądzisz o ofercie Vision Express?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Vision Express? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Vision Express jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Vision Express i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Vision Express.

  Jak założyć sklep internetowy krok po kroku w 25 minut bez programowania od podstaw (shoplo)?

  Vision Express
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Vision Express

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Vision Express jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Vision Express. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Vision Express?

  Vision Express działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Vision Express . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.