Vision Express

Wszystkie opinie

Vision Express

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek
Byłem klientem Vision Express od bardzo wielu lat. Niestety dłużej już z usług tej firmy korzystać nie będę. Jakość firmy zależy od jakości zatrudnionych w niej pracowników. W grudniu w salonie Vi...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  okulary

  Byłem klientem Vision Express od bardzo wielu lat. Niestety dłużej już z usług tej firmy korzystać nie będę.
  Jakość firmy zależy od jakości zatrudnionych w niej pracowników. W grudniu w salonie Vision Express w Arkadii wykonałem 3 pary okularów. Poprzedzone to było badaniem wzroku w tym salonie. Okulary do czytania zostały źle dobrane, co zmusiło mnie do reklamacji. Kolejne badanie wzroku wykonał arogancki okulista-optometrysta. Pomimo, że zakwestionowane przeze mnie okulary nie nadawały się do użytku próbował na wszelkie sposoby zablokować moją reklamację.
  W mailach informujących o odbiorze okularów zostałem poinformowany, że otrzymam prezent niespodziankę. Pracownik wydający okulary był niesłychanie zdziwiony tym faktem i potraktował mnie jak intruza.
  Ponieważ wszystkie trzy pary wykonanych okularów zsuwały się z nosa lub były za ciasne, więc już trzykrotnie próbowałem je dopasować. Technik, który to robił zachowywał się nieuprzejmie i nieprofesjonalnie. Okulary w dalszym ciągu uwierają mnie, a moja irytacja z każdym dniem rośnie. Nie mam ochoty po raz kolejny powierzać ich regulacji tak dalece niewykwalifikowanym "fachowcom".
  Tak wielu niekompetentnych i opryskliwych wobec klienta pracowników skutecznie zniechęca do korzystania z usług vision express w przyszłości. Reputacja tej firmy legła w gruzach.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood