100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

I
Iza
Na wstępie powiem o tym, co najbardziej mnie zaskoczyło. Pisałam przed chwilą o bogatej palecie kolorów. Problem napotkałam po odkręceniu pierwszej buteleczki. Kolor zupełnie się nie zgadzał! Do te...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  lakiery

  Na wstępie powiem o tym, co najbardziej mnie zaskoczyło. Pisałam przed chwilą o bogatej palecie kolorów. Problem napotkałam po odkręceniu pierwszej buteleczki. Kolor zupełnie się nie zgadzał! Do tego stopnia, że sprawdzałam zamówienie, bo myślałam, że pomyliłam się podczas jego składania. Pamiętam, że jednym z upatrzonych przeze mnie kolorów był piękny, ciemny granat. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że w środku znajduje się produkt fioletowy! Oczywiście, barwa może różnić się od tej ze zdjęcia, ustawienia monitora i tak dalej. Ale co innego nieznaczna różnica w kolorze, a co innego fiolet zamiast ciemnego granatu.

  To poważna wada. Wszystkie odcienie różniły się od tych ze zdjęć w stopniu znacznym. Obróbka zdjęć na stronie spowodowała ich ochłodzenie. W rzeczywistości kolory są o wiele cieplejsze niż pokazuje nam producent.

  Lakiery zostały u mnie tylko dlatego, że nie chciało mi się bawić w odsyłanie produktów za 20zł. Tyle o zgodności produktu ze zdjęciem.


Inni również oglądali