Notino : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Notino

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marzena
Obsługa jest bardzo profesjonalna, celowo odbieram zamówienia w perfumerii, bo mogę jeszcze coś pooglądać i kupić, ale przede wszystkim mogę też porozmawiać, bo spotkałam tam pasjonatów, którym nie...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kremy

  Obsługa jest bardzo profesjonalna, celowo odbieram zamówienia w perfumerii, bo mogę jeszcze coś pooglądać i kupić, ale przede wszystkim mogę też porozmawiać, bo spotkałam tam pasjonatów, którym nie jest obojętne co sprzedają, rozpoznają i pamiętają składniki perfum i naprawdę mogą pomóc, nawet bardzo wybrednemu klientowi, jeśli potrafi sprecyzować swoje oczekiwania. To takie miłe, a tak rzadko spotykane. Transakcja zawsze szybka, sprawna i bezproblemowa. świetne produkty, rewelacyjny kontakt mailowy i telefoniczny w razie pytań czy problemu. Co do produktów nie ma żadnych zastrzeżeń. Asortyment jest bardzo bogaty i różnorodny, ceny są atrakcyjne. Kupiłam od nich kremy do ciała i twarzy i jestem zadowolona.


Inni również oglądali

Logo euroflorist

euroflorist

5 opinie

 Niezależnie od tego, czy nie możesz wziąć udziału w zabawie urodzinowej, weselu czy po prostu chcesz przypomnieć...

Logo Flaconi

Flaconi

4 opinie

O sklepie Flaconi Sklep Flaconi należy do firmy Flaconi GmbH, której siedziba mieści się przy Franklinstraße 13 w Berlin W Republice ...

Logo ESTYL

ESTYL

1 opinie

Branża kosmetyczna stanowi bardzo ważną gałąź handlu online. Mnogość stron internetowych, prowadzących...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...