100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

G
Gienia
Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór kapci i klapek różnego rodzaju dla kobiet i lda mężczyzn. Produkty są wyszukane i dobrej jakości, rzeczy w ich sklepie mają super styl i to co najważniejs...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kapcie

  Bardzo fajny sklep, mają bardzo duży wybór kapci i klapek różnego rodzaju dla kobiet i lda mężczyzn. Produkty są wyszukane i dobrej jakości, rzeczy w ich sklepie mają super styl i to co najważniejsze: jest to polska firma, z produktami made in Poland. Ja kupiłam akurat prześliczne puchate klapki w odcieniu ciemnej zieleni. Obawiałam się trochę, że na żywo nie będą wyglądały tak jak na zdjęciach, ale na szczęście się myliłam. Kapcie są piękne i bardzo wygodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, używam ich na co dzień już od jakiegoś czasu i dobrze się trzymają. Sklep internetowy jest przejrzysty i dobrze działa, a obsługa jest profesjonalna i bardzo uprzejma wobec klientów.


Inni również oglądali