Sklep Precio : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Sklep Precio

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

T
Tadeusz
Fajny sklep ze sprzętem elektronicznym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne produkty

  Fajny sklep ze sprzętem elektronicznym, mają przystępne ceny niektórych produktów, a niektóre są trochę wysokie, ale kto szuka ten znajdzie. Posurfowałem trochę po sklepie i jest tam fajny wybór i ceny dość konkurencyjne, tak jak wspomniałem, w zależności od tego co się szuka. Można tam znaleźć wszystko, dyski, tablety, laptopy, również całe zestawy komputerowe i tak dalej. Mają też sprzęt poleasingowy, co mnie bardzo ucieszyło, uważam, że jest to fantastyczny sposób, aby kupić sprzęt wysokiej jakości, często w idealnym stanie i za dobrą cenę. Dodatkowy plus sklepu to ich blog, bardzo ciekawy, trochę sobie poczytałem i serdecznie polecam. Obsługa bardzo uprzejma i szybko wszystko doszło. Nie było żadnych problemów z płatnością, czy z paczką. Wszystko sprawnie. Polecam!


Inni również oglądali

Logo Media Markt

Media Markt

12 opinie

Media Markt, sieć AGD, sprzedaje elektronikę. Zostało założone w Niemczech w 1979 roku....

Logo DHgate

DHgate

0 opinie

O platformie DHgate to internetowa platforma sprzedaży hurtowej i detalicznej. Firma DHgate została zał...

Logo Joom

Joom

7 opinie

Joom to internetowa platforma sprzedaży produktów z Chin, gdzie w bardzo niskich cenach znajdziesz wszystko, czego potrzebujes...

Logo Media Expert

Media Expert

116 opinie

Media Expert to dynamicznie rozwijajÄ…ca siÄ™ sieć sklepów elektrycznych, obecna na polskim rynku od pon...