Neonet

Wszystkie opinie

Neonet

18% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Michał
Tragedia jeśli chodzi o reklamację, bujam się z neonetem już prawie miesiąc. Przyjęta reklamacja, uznana, ale nie wymienią na nowy tylko naprawią, rzecz w tym, że naprawiają już drugi tydzień, rz...Czytacz dalej
J
Justyna
Kupiłam przez internet telewizor z odbiorem osobistym. Bardzo szybko dostałam wiadomość, że sprzęt czeka na odbiór. Okazało się, że zaszła pomyłka i niepotrzebnie jechałam kilkadziesiąt kilometrów,...Czytacz dalej
A
Anna
Mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie internetowym. Zamówienie złożone 3 tygodnie temu, które nie zostało przekazane do firmy transportowej. Złożone ponownie z informacją, że wina leży po stro...Czytacz dalej
M
Magda
oczywiście UOKiK został poinformowany o sprawie.Może ja tu kilka słów skreślę o profesjonalizmie i podejściu do klienta: być może tu doczekam się odpowiedzi- bo póki co jakoś Neonet mnie ignoruje- ...Czytacz dalej
D
Daniel
Zdecydowanie odradzam, kupiłem laptopa za 7 tys. zł, przyszedł do mnie z uszkodzoną, niedziałającą matrycą. Oczywiste dla mnie było, że skoro otrzymałem zepsuty towar to sklep wymieni mi go od ręki...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (11)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Xiaomi G10 Vacuum

  Tragedia jeśli chodzi o reklamację,
  bujam się z neonetem już prawie miesiąc.
  Przyjęta reklamacja, uznana, ale nie wymienią na nowy tylko naprawią, rzecz w tym, że naprawiają już drugi tydzień, rzecz w tym, że nawet nie zaczęli... bo brak RMA... rzecz w tym, że od 3 dni nie można się dodzwonić, a 3 dni temu informują, że w sumie to produkt już będzie za chwilę wysłany... dno i tona mułu....


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Telewizor

  Kupiłam przez internet telewizor z odbiorem osobistym. Bardzo szybko dostałam wiadomość, że sprzęt czeka na odbiór. Okazało się, że zaszła pomyłka i niepotrzebnie jechałam kilkadziesiąt kilometrów, żeby osobiście odebrać zakupiony towar i skorzystać z promocji. Odnośnie wspomnianej promocji 60 zł za wydane 500 zł - totalna porażka - ani na infolinii, ani pracownicy sklepu nie znają regulaminu (ewentualnie świadomie wprowadzają klienta w błąd), w efekcie z promocji nie da się skorzystać. Odradzam zakupy w tym sklepie


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kuchenka

  Mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie internetowym. Zamówienie złożone 3 tygodnie temu, które nie zostało przekazane do firmy transportowej. Złożone ponownie z informacją, że wina leży po stronie firmy przewozowej, co okazało się nieprawdą. Ponownie dostarczone z dużym opóźnieniem i po interwencji. Kontakt na infolinii straszny, zero pomocy przeprosin, wyjaśnień, wręcz pyskówka. Jeśli tak ma wyglądać profesjonalne podejście do Klienta, to ta firma musi się jeszcze wiele nauczyć.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  słuchawki galaxy Buds

  oczywiście UOKiK został poinformowany o sprawie.Może ja tu kilka słów skreślę o profesjonalizmie i podejściu do klienta: być może tu doczekam się odpowiedzi- bo póki co jakoś Neonet mnie ignoruje- dniu 26.11.2021 zakupiłam w sklepie internetowym produkt słuchawki Samsung Galaxy Buds. Produkt odebrałam osobiście w sklepie Neonet w Centrum Bielany. W dniu 29.11.21 złożyłam ( i otrzymałam od Neonet potwierdzenie otrzymania) odstąpienie od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni Na własny koszt odesłałam produkt (w stanie idealnym,nienaruszonym i nieużywanym)do firmy Neonet, na adres i wg wskazówek zawartych w instrukcjach, które otrzymałam od Neonetu-zwrot trafił do firmy 3 grudnia, natomiast 7 grudnia od pracownika, którego nazwiska tu nie ujawnię otrzymałam maila, że przesyłka została przyjęta w Dziale Reklamacji- tymczasem w dniu 8.12.21 otrzymałam maila od tej samej osoby, że moja reklamacja (to nie reklamacja, tylko zwrot-ale tak właśnie została określona) zostaje do mnie odesłana- firmą DPD, na adres domowy- bez podania przyczyn, podstawy prawnej, itp. Ponieważ Dział Reklamacji nie odbierał o godz.17 telefonu (pracują do 16tej), mailowo poinformowałam Neonet, że odmawiam przyjęcia przesyłki i nawyrażniej zaszła pomyłka, o czym mailowo już informowałam- że to ZWROT a nie REKLAMACJA. Ponownie złożyłam także mailowo oświadczenie o odstąpieniu umowy zawartej na odległość i poinformowałam, że przesyłka (produkt) znajduje się w rękach firmy Neonet i ma zostać zgodnie z przepisami uznana za odstąpienie od umowy zawartej na odległość- oba maile do chwili obecnej pozostały bez odpowiedzi.
  W dniu dzisiejszym tj 9.12 po rozmowie telefonicznej z pracownikiem Działu Reklamacji otrzymałam zapewnienie, że sprawa zostanie przekazana do prowadzącej sprawę a w systemie widać wyraźnie że jest to odstąpienie od umowy zawartej na odległość więc pracownik nie wie o co chodzi. NIkt z firmy nadal się ze mną nie skontaktował a przesyłka oczywiście została wysłana do mnie i przed chwilą za pomocą strony internetowej DPD odmówiłam jej przyjęcia, o czym ponownie poinformowałam Neonet mailowo, a jutro zamierzam znowu zrobić to telefonicznie. Ciekawe jak długo będziemy się tak bujać- pełen profesjonalizm w podejściu do klienta oraz przestrzeganiu obowiązujących w POlsce przepisów prawa konsumenckiego. BRAWO


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Asus Zephyrus G14

  Zdecydowanie odradzam, kupiłem laptopa za 7 tys. zł, przyszedł do mnie z uszkodzoną, niedziałającą matrycą. Oczywiste dla mnie było, że skoro otrzymałem zepsuty towar to sklep wymieni mi go od ręki - okazuje się, że jednak nie. Na infolinii zostałem poinformowany, że muszę złożyć reklamację i przejść całą procedurę reklamacyjną. Poinformowano mnie również, żebym nie korzystał z prawa do zwrotu towaru bo skoro jest zepsuty to mogą nie przyjąć zwrotu. Jak zostałem poinformowany, wymiana nastąpi najszybciej w ciągu 2 tygodni chyba, że stwierdzą, że nadaje się do naprawy, wtedy cała procedura potrwa jeszcze dłużej. Także na chwilę obecną jestem 7 tys. zł w plecy i mam bezużytecznego laptopa. Reklamacja również jest prowadzona w tragiczny sposób - po 2 dniach od wysłania kompletu dokumentacji zostałem poproszony o... wysłanie dokumentacji, którą już mają. Dno dno i jeszcze raz dno.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  phone

  Omijajcie z daleka ten sklep, jesli uda wam sie kupic dzialajacy produkt to bedzie ok, ale jesli zglosicie reklamacje to jzu porazka. Maja gdizes twoje oczekiwania i przepisy prawa, raz pisza ze towar jest wadliwy i naprawia a pozniej ze jednak nei byl wadliwy - czytajac opinie innych kleintow podejrzewam ze tak z automatu robia kazdemu kleintowi. Odradzam baaaaaardzo.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  nawigacja Navitel E200

  Mała być wersja z Windowsem CE, przysłali wersję z Linuksem pomimo zaznaczenia w uwagach do zamówienia, żeby przed wysłaniem się upewnili, że wysyłają wersję Windows, zgodnie z opisem na stronie. Kontakt z działem reklamacji mocno utrudniony, na telefonie wisi się potwornie długo, po przebrnięciu przez wielopoziomowe menu oczywiście. Kontakt mailowy to w zasadzi kompletna porażka, nikt nie odpowiada.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nie polecam!

  Zgodnie z informacjami podanymi na stronie internetowej sprzęt AGD, które zamówiłam w Neonet powinien być wysłane w ciągu 24 godz.

  Zamówienie wraz z transportem, wniesieniem sprzętów i dodatkowymi usługami złożyłam 15.7.2020 roku.
  16.07.20 otrzymałam informację, że wszystko jest na stanie i zamówienie przekazano firmie transportowe DTS.

  Otrzymałam pierwszą datę dostawy: 20.07. Dostawa nie dotarła. Powód: brak jednej z części zamówienia.
  Przesunięto datę dostarczenia przesyłki na 22.07.20.
  22.07.20 przesyłki nie dostarczono. Datę dostawy przesunięto na 24.03. 20. Powód: brak jednej z części zamówienia.
  Po wielokrotnej interwencji telefonicznej, do tej pory, 23.07.20 godz. 10:08, nie otrzymałam wyjaśnienia, dlaczego „Neonet” nie przesłał całości zamówienia i co się dzieje z brakującą częścią.

  Czas i terminy reklamacji telefonicznej:
  22.03:
  godz.8:30, 10:09, 12:35, 14:08
  23.07 08:45

  Dzięki mojej, kolejnej interwencji w firmie przewozowej DTS okazało się, że brakująca część dojechała i dostawa po 7 dniach oczekiwania nareszcie jest możliwa. Niestety tej informacji nie otrzymałam od przedstawicieli Neonet, którzy podobno od trzech dni sprawdzali co się stało z moim zamówieniem.

  Dostarczenie sprzętu opóźniło się (do dziś) o 7 dni!!!!!!!!! narażając mnie na nerwy i koszty związane z trzykrotnym czekaniem w mieszkaniu na odbiór towaru oraz przesunięciem montażu mebli w kuchni o cały tydzień.
  Mam nadzieję, że dostawa dojdzie dzisiaj i wszystko będzie w porządku, choć biorąc pod uwagę to co się wydarzyło do tej pory mam poważne wątpliwości i absolutnie nie ufam firmie NEONET!

  Jestem głęboko zawiedziona brakiem profesjonalizmu firmy "Neonet" i stosunkiem do klienta.

  Absolutnie odradzam wszystkim, którzy chcą otrzymać na czas swoje zamówienie usług tej firmy. Neonet nigdy więcej!!!!

  Nadal Neonet winny jest mi wyjaśnienie!

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Klijentów

  "Opinie, skargi a doświadczenie klijentow "😅😂😁😂😩
  Neonet ma tylko- " KLIJENTÓW"
  😆😅😅😅😆😀😁😂😅😂😂😂😂

  Normalne Sklepy mają- KLIENTÓW.

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  navitel

  negatywny

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  UWAGA - OSZUŚCI

  Bardzo przestrzegam przed tym sklepem. Obsługa jest grzeczna i równie grzecznie oszukuje klientów. Kupiłem przeszło miesiąc temu lodówkę, miałem w ramach promocji "50 za 500" dostać bon zakupowy, mimo upływu przeszło miesiąca niczego nie dostałem. Każdy kontakt mailowy, lub telefoniczny to uprzejme pytanie o numer zamówienia, klika chwil procesowania po czym informacja, że bon będzie dostarczony jutro, najdalej pojutrze. To bezczelne kłamstwa w żywe oczy i ewidentne złodziejstwo. TO SKLEP DLA FRAJERÓW, nie dajcie się oszukać tak jak ja, oni bezczelnie szukają frajerów.

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?


Inni również oglądali

Logo Zaful
Zaful
1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Cigabuy
Cigabuy
1 opinie

Palenie zabija. Dym tytoniowy zawiera ponad 70 substancji rakotwórczych. Czy jako osoba lubiÄ…ca puÅ›cić sob...

Logo Aliexpress
Aliexpress
1 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips
Philips
1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Neonet

O firmie Neonet

SprzÄ™t elektroniczny to inwestycja na kilka lat, dlatego staramy siÄ™ wybierać produkty wysokiej jakoÅ›ci, które bÄ™dÄ… niezawodnie i dÅ‚ugo sÅ‚użyć. Takie produkty można kupić w NEONET. Jest to sieć sklepów, która dziaÅ‚a na polskim rynku od 10 lat i posiada prawie 300 sklepów w caÅ‚ym kraju. Sklep oferuje szerokÄ… gamÄ™ produktów z dziedziny: elektroniki, AGD, akcesoriów IT, multimediów. Produkty oferowane w sklepie sÄ… tworzone przez znanych producentów, takich jak Bosch, Samsung, LG, Dell, Apple, Sony, Microfost, Intel, Philips, LG, Nikon, a także Tefal. KupujÄ…cy mogÄ… kupować markowe pralki, lodówki, piece, żelazka, telewizory i wiele innych urzÄ…dzeÅ„ AGD w sklepach NEONET, które z pewnoÅ›ciÄ… pomogÄ… Ci w Twoim domu.

Każdego dnia kilka tysiÄ™cy potencjalnych klientów odwiedza sklepy NEONET nie tylko ze wzglÄ™du na jakość i innowacyjność produktów, ale także dlatego, że sieć czÄ™sto oferuje różne promocje i rabaty. W ten sposób regularnie sprawdzasz aktualne oferty sklepu, masz gwarancjÄ™, że niczego nie przeoczysz! Również klienci zauważajÄ… wartość porady konsultantów, którzy sÄ… zawsze dobrze przygotowani. Zakupy w NEONET zawsze przynoszÄ… przyjemność, wiÄ™c Twoja pierwsza wizyta w sklepie na pewno nie bÄ™dzie ostatniÄ….

Usługi

Wybór i zakup produktu to dopiero poczÄ…tek. Warto pomyÅ›leć również o montażu, konfiguracji czy transporcie zakupionych urzÄ…dzeÅ„. NEONET oferuje w tym zakresie peÅ‚en pakiet usÅ‚ug – wnosimy, montujemy, uruchamiamy wszystkie sprzÄ™ty dostÄ™pne w naszej ofercie. JeÅ›li chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie poprawnie zainstalowane, jeÅ›li chcesz uniknąć wnoszenia ciężkich urzÄ…dzeÅ„, jeÅ›li chcesz dopasować kupiony produkt do swoich potrzeb – wybierz usÅ‚ugi NEONET. Z nami oszczÄ™dzisz czas i zyskasz pewność, że wszystkie Twoje urzÄ…dzenia trafiÄ… w dobre rÄ™ce, które przygotujÄ… je dla Ciebie do pracy w takim sposób, byÅ› mógÅ‚ w peÅ‚ni cieszyć siÄ™ z ich funkcjonalnoÅ›ci.

OdstÄ…pienie od umowy w 14 dni

Jeśli dokonałeś zakupu w naszym sklepie internetowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Z prawa odstąpienia od umowy może skorzystać każdy konsument, wysyłając do nas stosowne oświadczenie.

Jak złożyć oświadczenie?

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

• WysyÅ‚ajÄ…c oÅ›wiadczenie drogÄ… pocztowÄ… na adres: NEONET S.A DziaÅ‚ Reklamacji, ul. Ryszarda Chomicza 11 13A Prologis Wro V hala DC2 NEONET 55 080 Nowa WieÅ› WrocÅ‚awska. Wzór formularza znajdziesz tutaj

• WysyÅ‚ajÄ…c wiadomość e-mail na adres reklamacje@neonet.pl

• WypeÅ‚niajÄ…c poniższy formularz

• Jeżeli zdecydujesz siÄ™ na zÅ‚ożenie oÅ›wiadczenia drogÄ… elektronicznÄ…, poinformujemy CiÄ™ o przyjÄ™ciu zgÅ‚oszenia niezwÅ‚ocznie po jego otrzymaniu za poÅ›rednictwem poczty elektronicznej.

Zwrot towarów zakupionych w sklepie stacjonarnym

Towar zakupiony w sklepie stacjonarnym możesz zwrócić bez podania przyczyny w terminie do 30 dni od dnia dokonania zakupu (liczy siÄ™ data na paragonie fiskalnym lub fakturze VAT). Zwrotu musisz dokonać w sklepie, w którym towar zostaÅ‚ kupiony, skÅ‚adajÄ…c przy tym ustne oÅ›wiadczenie o odstÄ…pieniu od umowy sprzedaży. Wszystkie szczegóÅ‚y dotyczÄ…ce zwracanego towaru znajdujÄ… siÄ™ w „Regulaminie zwrotu towarów peÅ‚nowartoÅ›ciowych w salonach sprzedaży detalicznej NEONET”.

Pozostaw swojÄ… opinie!

KupiÅ‚eÅ›/-aÅ› produkty Neonet? JesteÅ› zadowolony? OtrzymaÅ‚eÅ› zamówienie w terminie? Czy zawieraÅ‚o dokÅ‚adnie to, co zamówiÅ‚eÅ›/-aÅ›? W jakim stanie byÅ‚y otrzymane produkty? Podziel siÄ™ swoim doÅ›wiadczeniem. Twoja opinia jest ważna dla przyszÅ‚ych klientów.