Metalshop Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

G
Grzegorz
Bardzo fajna strona i sklep internetowy, no fantastyczny. Przedobry wybór, aż nie wiedziałem co brać od razu a co następnym razem. Jesteśmy „metalową” rodzinką i ja i moja żona słucha metalu i lubi...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne ubrania

  Bardzo fajna strona i sklep internetowy, no fantastyczny. Przedobry wybór, aż nie wiedziałem co brać od razu a co następnym razem. Jesteśmy „metalową” rodzinką i ja i moja żona słucha metalu i lubimy ubrania w tym stylu. Dzieciaki też tak ubieramy. W przedszkolu czasem dziwnie na nas patrzą ;) To co jest fajne na tej stronie to to, że mają ubrania dla kobiet dla mężczyzn i dla dzieci. Mają też plecaki, buty i akcesoria, wszystko mają. Dzięki temu zaoszczędzam na przesyłkach, kupuję ubrania dla całej rodziny na jednej stronie. Jakość dobra, ceny różnie, ale coś się znajdzie. Sklep działa sprawnie, nic do zarzucenia. Polecam!


Inni również oglądali