LARQ Opinie

: 20
75% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-05-27
Dobra butelka
Ta butelka jest naprawdę świetna! Już używam jej od ponad sześciu lat i naprawdę mi się sprawdza.... Czytacz dalej
Nadia Szczepańska

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-26
bidon termiczny
Nie mogę uwierzyć, że nikt nie odpowiada na moje pytania dotyczące mojego bidonu termicznego! Wys... Czytacz dalej
Dorota

Najwięcej głosów recenzja

  2024-05-09
Zakup przeprowadzony bez probl
Dostałem super obsługę klienta. Miałem problem z produktem, więc napisałem do obsługi klienta. Sz... Czytacz dalej
anastazja

Opinie (20)

  (11)

 (4)

  (4)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup filtrów do wody

  Zapomnijmy teraz o szybkiej i NIESAMOWITEJ obsłudze klienta i porozmawiajmy o filtrowaniu "studni króliczej"... Firma ma solidne badania i ogromną zadowoloną publiczność, która potwierdza skuteczność swoich filtrów, dlatego zdecydowanie będę klientem na zawsze... Było naprawdę satysfakcjonujące wyjaśnić mojemu synowi procesy filtrowania i dezynfekcji UV oraz dlaczego PRODUKTY tej firmy są obecnie niezbędne oraz funkcjonalne... Na zatłoczonym i wprowadzającym w błąd rynku, który udaje, że oferuje czystą wodę, ale albo nie spełnia obietnic dotyczących usuwania zanieczyszczeń, albo nie potrafi nawet dostarczyć WIARYGODNYCH BADAŃ, aby poprzeć swoje "filtry", firma LARQ naprawdę wyszła na prowadzenie (i uwierz mi, ROBIŁEM PRACĘ DOMOWĄ)... Dlatego wybrałem LARQ, aby zapewnić mojej rodzinie najlepsze środki do uzupełniania i odnawiania ponad 60% wody, z której jesteśmy zbudowani... Nie mogę się doczekać nowych butelek Pur-vis 2, które zarówno filtrują, jak i dezynfekują, a także śledzą informacje o zdrowiu i historię... LARQ będzie obecnym i przyszłościowym systemem do picia, któremu powierzam zdrowie mojej rodziny, i cieszę się, że jest ktoś, kto naprawdę stoi za produktem i nie tylko składa luźne obietnice... i za to mówię Dziękuję LARQ. - Patrick


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup jakościowy produkt

  Obsługa klienta jest naprawdę świetna! Produkt może wymagać nieco poprawek. Mam oczyszczacz Powiświszczący PurVis. Kiedy działa, jest super! Nosiłem go ze sobą kilka razy za granicę. Problemem jest jego żywotność. Pierwsze urządzenie wytrzymało mniej niż rok. Kiedy przestało działać, skontaktowałem się z obsługą klienta, która powiedziała, że gwarancja wygasła. Bez obaw... Kupiłem kolejne, bo podobał mi się jego efekt! Zabrałem go do Argentyny i Brazylii... po 5 tygodniach przestał działać. Ponownie skontaktowałem się z obsługą klienta, pokryli to na gwarancji i wysłali mi nową nakrętkę. Kiedy działa, jest super! Dlatego kupiłem kolejne. Byłem rozczarowany, że nowy sprzęt działał tak krótko. Zobaczymy, jak to będzie. Podsumowując - świetna obsługa klienta, produkt działa świetnie, musi po prostu trzymać dłużej!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup dzbanka filtrującego

  Od jakiegoś już czasu korzystam z dzbanka filtrującego, który choć nie należy do najtańszych, jest naprawdę wartościowy i obsługa klienta naprawdę dopracowana. Dzisiaj chcę podzielić się z Wami pozytywnym doświadczeniem właśnie z obsługą klienta tego produktu. Po 10 miesiącach użytkowania nagle pojawiły się problemy, z którymi nie umiałem sobie poradzić sam (fizyczny problem z filtrem oraz techniczny problem z połączeniem urządzenia z aplikacją). Dzięki pomocy obsługi klienta, która była ze mną na każdym kroku i rozwiązaniu obu problemów, mogę teraz cieszyć się dalej używaniem mojego dzbanka. Okazało się, że problem z filtrem był po prostu moim błędem, a te techniczne kwestie czasami po prostu nas przerosną, jednak z pomocą obsługi klienta wszystko wróciło do normy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Filtrowanie wody, dzbanek i butelka

  Kupiłem sobie ten system filtrujący wodę, jak firma zaczęła działalność na Indiegogo w 2021 roku. Mówili, że usuwa więcej bakterii i pestycydów z wody niż inni. Muszę przyznać, że jakość wykonania dzbanka i różdżki PureVis była imponująca. Teraz korzystam z niego każdego dnia, bo woda z kranu nie zawsze jest najlepszej jakości, ale po przefiltrowaniu smakuje znakomicie. Kupiłem również ich butelkę do wody i również świetnie się sprawdza! Polecam tę firmę, mają świetną obsługę klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dobra butelka

  Ta butelka jest naprawdę świetna! Już używam jej od ponad sześciu lat i naprawdę mi się sprawdza. W sumie miałem parę problemów z nią, ale za każdym razem zespół obsługi klienta szybko mi pomógł. Dzięki ich profesjonalizmowi i wysokiej jakości produktu zawsze pozostaję lojalnym klientem!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bidon termiczny

  Nie mogę uwierzyć, że nikt nie odpowiada na moje pytania dotyczące mojego bidonu termicznego! Wysłałem kilka wiadomości e-mail i na Instagramie, ale zero odpowiedzi. To naprawdę frustrujące i nie rozumiem, dlaczego firma traktuje klientów w ten sposób. Mam nadzieję, że ktoś w końcu się odezwie i pomoże mi rozwiązać ten problem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup Paula Vis Pitcher

  Nie przypuszczałem, że otrzymam tak szybką odpowiedź, kiedy zauważyłem problem z dzbankiem Paula Vis. Spodziewałem się, że będę musiał czekać kilka dni, a może nawet tygodni na reakcję. Wystarczyło tylko napisać do aplikacji, że dzbanek nie ładuje. W ciągu kilku chwil dostałem odpowiedź. Wysłałem wymagane zdjęcia i jeszcze w tym samym godzinie moje zmartwienie zostało rozwiązane. Nowy dzbanek został już wysłany. Larq rozwiązał mój problem w mniej niż 24 godziny.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup filtru wody

  Miałam ten problem z załącznikiem do mojego filtra wody. Po roku używania, załącznik był już prawie zepsuty i nie chciał się wcale włączyć czy działać. Skontaktowałam się z obsługą klienta i rozmawiałam z Panem Piotrem. Odpowiadał szybko i starannie, i bardzo się postarał pomóc mi rozwiązać ten problem. Czułam się naprawdę doceniona jako klientka i na pewno będę kontynuować zakupy w tej firmie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wspaniały produkt

  Ten produkt jest naprawdę świetny i poza tym jest o wiele tańszy niż inne maszyny do oczyszczania wody. Można go nawet z łatwością zabrać ze sobą wszędzie i być pewnym, że woda, którą pijesz, jest czysta. Gorąco polecam zakup tego produktu, szczególnie jeśli lubisz podróżować do krajów rozwijających się. Na pewno wezmę ten wynalazek ze sobą, gdy będę odpoczywał na Filipinach.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup przeprowadzony bez problemów

  Dostałem super obsługę klienta. Miałem problem z produktem, więc napisałem do obsługi klienta. Szybko odpowiedzieli, pytając o dodatkowe informacje. Kilka godzin później mój problem został rozwiązany i nowa część już była w drodze. Dobra komunikacja i szybka reakcja sprawiły, że wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Współpraca z wami była przyjemnością! Dziękuję!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup butelki filtrującej

  Zakochałem się po prostu w butelce filtrującej, którą mam od dwóch lat. Kupiłem dwie dla moich dzieci, które wyprowadzają się na studia. Jedna z nich miała problem z filtrem, ale obsługa klienta bardzo szybko zareagowała na mój e-mail i natychmiast wysłała nowy produkt zastępczy. Naprawdę świetne produkty i doskonała obsługa klienta!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup butelki filtrującej

  Używam butelki filtrującej od prawie 1,5 roku i muszę powiedzieć, że działa świetnie. Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy dotyczących obsługi klienta. Z mojego doświadczenia, za każdym razem, gdy miałem problem, otrzymałem odpowiedź w ciągu 24 godzin i zawsze była niezwykle pomocna (pozd


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup dwóch filtrów i dzbanka w grudniu

  Kupiłem w grudniu dwa filtry i dzbanek, ale niestety nigdy nie dotarły do mnie. Okazało się, że zostały wysłane pod niewłaściwy adres. Napisałem wiadomość do firmy i szybko dostałem odpowiedź. Wysłali mi zastępcze zamówienie, ale niestety trafiło również pod niewłaściwy adres. Po próbie ponownego kontaktu nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Napisałem dwa razy w ciągu tygodnia i cisza. W końcu dostałem zwrot pieniędzy przez PayPal. Polecam korzystać z tego sposobu płatności lub karty kredytowej z dobrym ubezpieczeniem na wypadek problemów z dostawą towaru.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup filtra

  Miałem pewien kłopot z dostawą filtra, ale obsługa klienta naprawdę się postarała i pomogła mi załatwić wszystko do końca, nawet pomimo trudności z miejscową pocztą. Bardzo sobie to cenię. Obsługa klienta była naprawdę super - pomocna, szybko reagująca i przede wszystkim skutecznie rozwiązująca problem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Butelka filtrująca

  Ale ta butelka wydała mi się gorsza od zwykłej wody z kranu, jednak nadal korzystałam z niej, bo dostałam ją w prezencie. Był to dość drogi zakup i nadal nie jestem pewna, czy rzeczywiście oczyszcza wodę. Trzeba regularnie zdejmować pokrywkę, bo woda może zalegać między naczyniem a pokrywką, co tworzy nieprzyjemny zapach. Ponadto design zakrzywionej pokrywki wydaje się trudny do wyczyszczenia - doskonałe miejsce dla zarazków, więc wymaga codziennej dezynfekcji (tylko ręcznie!). W drugim roku użytkowania moja pokrywka zaczęła rdzewieć, aż doszło do chwili, kiedy wydawała się zbyt niebezpieczna do użycia. Zapytałam o wymianę, ale otrzymałam jedynie zniżkę na nową butelkę. Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam tego produktu, chyba że masz nadmiar gotówki na wymianę co roku.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup butelek z filtrem

  Ta firma produkuje naprawdę dobre butelki, ale dopiero wtedy można ocenić jej prawdziwą jakość, gdy pojawi się jakiś problem. Kiedy zgłosiłem problem do działu obsługi klienta, obsłużyli go szybko, starannie i skutecznie. Na pewno chętnie będę tam ponownie kupować.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup butelki do wody

  Ostatnio kupiłem sobie butelkę do wody i początkowo było super, aż do momentu, kiedy zepsuła się nakrętka Purevis i zrobiła się pomarańczowa, co oznacza, że jest uszkodzona. Miałem ją dopiero przez 2 miesiące i powiedzieli mi, że nie mają obowiązku naprawiać jej, bo nie kupiłem jej od jednego z ich dystrybutorów. To naprawdę frustrujące i rozczarowujące. Zaproponowali mi 20% zniżki, żeby praktycznie zrównoważyć koszt butelki. Nie będę się z nimi męczył.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup wygubiony

  Bardzo jestem zawiedziony tym produktem. Miałem zarówno czystą wizę, jak i kapturek filtrujący, i ciągle się psują! Rurka butelki filtra przeciekała i musiałem ją wymienić już 2 razy. Purevis ma podobne problemy. Silikon odchodzi, więc nie zamyka się prawidłowo. Moje butelki łatwo się rysują i wgniecione również, co jest rozczarowujące. LARQ zawsze oferuje wymianę (biorąc pod uwagę, że wszystko to wydarzyło się w ciągu pierwszego roku), ale po prostu nie chcę mieć więcej do czynienia z tymi butelkami. Boli mnie, jak drogie były, nie miałem nic przeciwko wydaniu pieniędzy, ponieważ myślałem, że to ostatnia butelka, którą kupię, ale nie mogłem bardziej się mylić. Zrównoważone podejście od razu idzie na bok, gdy musisz zajmować się wymianami i recyklingiem samodzielnie, co tworzy tonę odpadów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup nowej butelki wody

  Po wielu przygodach postanowiłam wymienić moją zdewastowaną butelkę na wodę. Obsługa klienta była naprawdę świetna, bardzo uważna. Ta firma naprawdę wie, co robi, dlatego są najlepsi w produkcji butelek na wodę.


Inni również oglądali