GUESS

Wszystkie opinie

GUESS

18% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Ka
Dokonałam zakupu online, przysłano je w 2 przesyłkach. Zwróciłam całe zamówienie za ponad 800 zł. Przyjęli je również w dwóch przesyłkach. Dokonali zwrotu za jedną przesyłkę, za połowe wartości zam...Czytacz dalej
E
Ewa
Oszuści, nie zwracają pieniędzy za zwroty! Nigdy tam nie kupujcie!!!!Czytacz dalej
M
Michalina
Najgorszy sklep z jakim miałam do czynienia do tej pory. Zamówiłam buty zimowe które przy pierwszym śniegu się całe porozklejały wiec złożyłam reklamacje. Zwrotu reklamowanego produktu dokonałam 05...Czytacz dalej
E
Eliza
Białe trampki z logo, które się rozmazało podczas lekkiego deszczyku( niestety farba puściła i tak zostało). Produkty słabej jakości, całkowicie nieadekwatne do ceny i nie ratują tego nawet promocj...Czytacz dalej
A
Ania
Torebka po kilku miesiącach wygląda jak zwykły shit pasek brudzi ubrania i się rozrywa. Torebka poobdzierana. Dramat jak na taką markę. I na dodatek szanowna marka napisała że nie mogę reklamować b...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (17)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Obuwie i akcesoria

  Dokonałam zakupu online, przysłano je w 2 przesyłkach. Zwróciłam całe zamówienie za ponad 800 zł. Przyjęli je również w dwóch przesyłkach. Dokonali zwrotu za jedną przesyłkę, za połowe wartości zamówienia. Na 392 zł czekam od ponad miesiąca. Dramat. Kontakt z obsługa klienta dramatyczny. Odpisują albo ze już dostałam zwrot i mam sprawdzić, albo ze przelew został wpisany na listę przelewów! Nikt nie sprawdza, ze owszem, ale dostałam tylko cześć kasy! Dramat!!!! Dramat!!! Kolka maili i to samo! Szok. Jak Oni prowadzą księgowość??? ODRADZAM!!!!!

  czesc,
  mam to samo, od stycznia nie zostały zwrocone pieniądze w kwocie przeszlo 700 zł. zastanawiam się gdzie sprawę zgłosić, bo zapewne wiecej jest takich osób.
  stanowczo odradzam

  Też mam nie zwrócone pieniądze od stycznia. W dniu dzisiejszym ostatni raz wysyłam przedsądowe wezwanie do zwrotu. Czekam do wtorku i zawiadamiam policję, prokuraturę i kieruje sprawę do sądu. Możemy napisać również pozew zbiorowy. Zastanawiam się jeszcze żeby ich zgłosić do krajowego rejestru długów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Torebka

  Oszuści, nie zwracają pieniędzy za zwroty! Nigdy tam nie kupujcie!!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty zimowe

  Najgorszy sklep z jakim miałam do czynienia do tej pory. Zamówiłam buty zimowe które przy pierwszym śniegu się całe porozklejały wiec złożyłam reklamacje. Zwrotu reklamowanego produktu dokonałam 05.06, dzis jest 27.07 i w dalszym ciągu nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za reklamowany produkt. Nie chce wspominać o żenujacej rozmowie z Customer Service. Firma niby z górnej polki, chińskie i badziewne szmaty drogie jak cholera a polityka firmy? Tutaj nie ma żadnej polityki. Złodziejstwo w biały dzień i zastanawiam się czemu nikt nie zrobi porzadku z ta firma? W chwili obecnej jestem kilka stówek w plecy i nie mam ani butów ani pieniędzy. Na pewno nie zostawię tej sprawy i będę podejmowała kolejne kroki prawne. Nie spodziewałam się, ze w tych czasach można spotkać się z takim oszustwem ze strony firmy „tak godnej zaufania”.
  Ps. Czy ktoś z klientów w ogole dostał zwrot środków za reklamowany produkt?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Trampki Nikola

  Białe trampki z logo, które się rozmazało podczas lekkiego deszczyku( niestety farba puściła i tak zostało). Produkty słabej jakości, całkowicie nieadekwatne do ceny i nie ratują tego nawet promocje. Dział reklamacji w przypływie dobroci zaproponował mi -15% upustu na taki bubel????????


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Torebka

  Torebka po kilku miesiącach wygląda jak zwykły shit pasek brudzi ubrania i się rozrywa. Torebka poobdzierana. Dramat jak na taką markę. I na dodatek szanowna marka napisała że nie mogę reklamować bo sklep w którym kupiłam nie istnieje już totalny dramat!! Nigdy więcej zakupów w Guess! nie polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  moje zakupy

  Zwrotu ubrań dokonałam 16.02.2021r. Od tamtej pory, a to nie taki rzekomo wpisałam nr rachunku bankowego, potem nieważna była karta, a teraz po telefonicznym podaniu danych karty oraz wprowadzeniu jej do mojego profilu nadal nic. Telefony i maile nic nie dają! Byłam systematycznym klientem, sporo zamawiającym-od dziś to się skończyło.
  Nie polecam, widać, że firma ma problemy kadrowo-płacowe.

  Pasek kupiony na oficjalnej stornie po użyciu klika razy wygląda jak by miał rok, nie polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  3 KURTKI

  MASKRA !!!!!
  LUDZIE, NIE KUPUJCIE NIC U NICH !!!!!!!!!!
  NIE ODDAJĄ PIENIĘDZY ZA ZWROTY !!!!!!!!!!
  A JEŚLI JUŻ ODDAJĄ TO PO KILKU MIESIĄCACH !!!!!!!!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Torebka

  Zwrot zrobiony w lutym,zaksięgowany 4marca w ich magazynie i do tej pory nie mam środków na koncie a jes 6 kwiecień, wykonanych kilkanaście połączeń z działem obsługi i ta sama śpiewka że zgoloszona reklamacja do działu finansowego.Jak czytam opinie na różnych forach to jest to problem wielu osób z tym sklepem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  spodnie dresowe

  ODRADZAM zakupy w Guess.eu zwroty w tym sklepie to oszustwo nie dają już ponad miesiąc pieniędzy robią z ludzi idiotów i zwodzą.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Niech ktoś zajmie się w końcu tą firmą

  Odradzam !. Odesłałam zwrot na początku lutego do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy . Oszukują mnie, że dane z karty zostały usunięte w wyniku przetwarzania zwrotu, mimo podania danych dalej brak pieniędzy na koncie , koszmarny kontakt , na maile odpisują sporadycznie , napisałam wezwanie do dobrowolnego oddania środków - bez efektu , ostatnia ich wiadomość to, iż przekazali moją sprawę do działu finansowego i na tym koniec . Wieloletnie próbowałam się kontaktować z firmą, bezskutecznie . O niczym nie informują, o wszystko trzeba dopytywać samemu . Jestem na etapie zgłoszenia sprawy do powiatowego rzecznika praw konsumenta - złożyłam w tej sprawie zawiadomienie. Są setki jak nie tysiące negatywnych doświadczeń na różnych forach, nie rozumiem dlaczego nikt z tymi oszustami nie potrafi zrobić porządku. Niestety sama o tych doświadczeniach dowiedziałam się już po fakcie jak dokonałam zamówienia :/ . Czy komuś w ogóle udało się odzyskać od nich pieniądze ? ...

  Dzień dobry, jestem w podobnej sytuacji. Od marca czekam na zwrot pieniędzy. Już nie mam siły na opisywanie mojej wymiany z Customer Service, gdzie mnie tylko zwodzą i przepraszają. gdzie Pani zgłosiła swoją skargę? Też chętnie napiszę. Że tez jeszcze nikt nie zamknął im tego sklepu on-line. Ja jestem oburzana!!! Pozdrawiam, Monika

  Witam, mam podobny problem. Pomimo zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym, nie otrzymałam pieniędzy za zwrócony towar. Nie pomagają prośby, monity, wezwania do zapłaty, rozmowy telefoniczne. Nie ma żadnego odzewu. Bardzo proszę o informację, którą firmę zaskarżyć: Guess z siedzibą w Szwajcarii czy Guess sp. z o.o. w Warszawie? Czy moge prosić o pomoc?


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...