9% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

K
Klient okradziony przez Guess
Potwierdzam opinie, że firma Guess okrada swoich klientów i nie zwraca pieniędzy za odesłany towar. W moim przypadku na zwrot czekam 9 miesięcy.Jedyne wyjście to zgloszenie do prokuratury i wydział...Czytacz dalej
G
Grazyna
Nigdy nie kupujcie Państwo w tym sklepie. W przypadku reklamacji lub zwrotu zakupionego towaru nie doczekacie się na zwrot zapłaconej kwoty. Od ponad dwóch miesięcy nie potrafię wyegzekwować zwrotu...Czytacz dalej
A
Anna
kupiłam wadliwą torebkę w styczniu.Zgłosiłam ten problem do firmy ..odpowiedz była szybka..ustaliłam z konsultantką iż da mi upust..do tej pory nie dostałam moich pieniedzy..zgłaszałam to kilka raz...Czytacz dalej
M
Marcin
Obsługa klienta zero profesjonalizmu. Ciuchy ok. Dostałem kurtkę z potarganą podszewką. Support Guess poprosił o wysłanie zdjęć. Wysłałem łącznie 4 zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, na których 3 ...Czytacz dalej
A
Anna
Dokonałam zakupu online, przysłano je w 2 przesyłkach. Zwróciłam całe zamówienie za ponad 370,00 zł. Przyjęli je również w dwóch przesyłkach. Dokonali zwrotu za jedną przesyłkę, za 177 zł wartości ...Czytacz dalej

Opinie (11)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  płaszcz

  Potwierdzam opinie, że firma Guess okrada swoich klientów i nie zwraca pieniędzy za odesłany towar. W moim przypadku na zwrot czekam 9 miesięcy.Jedyne wyjście to zgloszenie do prokuratury i wydziału ds. przestępczości zorganizowanej policji.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  torebka

  Nigdy nie kupujcie Państwo w tym sklepie. W przypadku reklamacji lub zwrotu zakupionego towaru nie doczekacie się na zwrot zapłaconej kwoty. Od ponad dwóch miesięcy nie potrafię wyegzekwować zwrotu zapłaconej kwoty 498,75 zł. Mimo wielu rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej Guess nie zwraca pieniędzy. Pozostaje mi tylko droga sądowa. Jedna wielka porażka. Nigdy już nie dokonam zakupu w tym sklepie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kupiłam wadliwą torebkę

  kupiłam wadliwą torebkę w styczniu.Zgłosiłam ten problem do firmy ..odpowiedz była szybka..ustaliłam z konsultantką iż da mi upust..do tej pory nie dostałam moich pieniedzy..zgłaszałam to kilka razy i odpowiedz jest ta sama że sprawa będzie załatwiona..nie polecam tej firmy..nie spotkałam się do tej pory żeby mnie tak jakaś inna firma potraktowała


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kurtka

  Obsługa klienta zero profesjonalizmu. Ciuchy ok.
  Dostałem kurtkę z potarganą podszewką. Support Guess poprosił o wysłanie zdjęć. Wysłałem łącznie 4 zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, na których 3 ukazywały wadę, jedno było z drugiej strony - na ich prośbę.

  Zaoferowali 40zł rabatu na potarganą podszewkę. Napisałem do nich w jaki sposób za 40zł mam to naprawić? Napisali, że rozumieją i będą cytuję "walczyć" aby jakiś inny dział dał mi większy rabat. Pani podczas rozmowy telefonicznej sama oglądała zdjęcia i mówiła, że dobrze rozumie - po czym piszą maila, że proszą o kolejne zdjęcia. Marnowanie czasu klienta w jakim celu? Napisałem do nich, jaki cel mają mieć kolejne zdjęcia - brak odpowiedzi. Poprosiłem więc o zamknięcie mojego konta na ich stronie (wieloletni klient) - bez odpisania po co im zdjęcia, odpisali, że konto zamkną :) tak się dba o stałego klienta w tym sklepie.

  Nie polecam zakupów online w tym sklepie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ubranie i torebka

  Dokonałam zakupu online, przysłano je w 2 przesyłkach. Zwróciłam całe zamówienie za ponad 370,00 zł. Przyjęli je również w dwóch przesyłkach. Dokonali zwrotu za jedną przesyłkę, za 177 zł wartości zamówienia. Na ponad 200zł czekam od ponad miesiąca. Dramat. Kontakt z obsługa klienta dramatyczny. Odpisują, że System wskazywał że nie została zapisana jeszcze raz karta podczas rejestracji ponownego zwrotu w zamówieniu GE03809734.Nikt nie sprawdza, ze dostałam tylko cześć kasy! Dramat! Dramat! MASAKRA! Szok!. Jak Oni prowadzą księgowość? ODRADZAM!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zwrot firma Guess

  Radzę zastanowić się nad zakupami w firmie Guess. Zwróciłam produkt, bo mi się nie podobał, taka jakość odpustowa. Nie dostałam zwrotu pieniedzy, ponieważ nie honorują mojej karty, o czym mnie nawet nie poinformowali, nie ma innej możliwości zwrotu niż na kartę kredytową, nie robią przelewów, musiałam podać numer karty znajomego. Obsługa klienta jest żenująca, ci ludzie robią sobie żarty ze składanych skarg. Nie polecam, nie warto, naprawdę.

  Nie umiałam edytować opinii, a chciałam dodać sprostowanie, żeby być uczciwą. Guess zwrócił mi pieniądze, ale złożyłam skargę do UOKiK i do Rzecznika Konsumentów na spółkę Guess Service Poland z siedzibą w Katowicach, ktora zajmuje się obsługą klienta i chyba zwrotów też, bo swoją paczkę odsylałam do jakiegoś magazynu w Polsce. Pieniądze wypłaca Guess ze Szwajcarii, ale to Polska chyba nimi zarządza. Trudno się czegokolwiek dowiedzieć, bo nie ma żadnych informacji a osoba w dziale obslugi klienta raczej jest zatrudniona tylko po to, żeby wprowadzać w błąd, atakować i nie informować, aniżeli udzielać wsparcia klientowi. Każdemu z poszkodowanych radzę to samo, złożenie skargi do UOKik nic nie kosztuje, a jest jak najbardziej uzasadnione. W każdym mieście jest Biuro Rzecznika ds Konsumentów i w przypdaku nieuzasadnionego braku zwrotu, udzieli pomocy prawnej. Warto poświęcić godzinę czasu i nie odpuścić. Samo umieszczenie złej opinii nic nie da.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Obuwie i akcesoria

  Dokonałam zakupu online, przysłano je w 2 przesyłkach. Zwróciłam całe zamówienie za ponad 800 zł. Przyjęli je również w dwóch przesyłkach. Dokonali zwrotu za jedną przesyłkę, za połowe wartości zamówienia. Na 392 zł czekam od ponad miesiąca. Dramat. Kontakt z obsługa klienta dramatyczny. Odpisują albo ze już dostałam zwrot i mam sprawdzić, albo ze przelew został wpisany na listę przelewów! Nikt nie sprawdza, ze owszem, ale dostałam tylko cześć kasy! Dramat!!!! Dramat!!! Kolka maili i to samo! Szok. Jak Oni prowadzą księgowość??? ODRADZAM!!!!!

  czesc,
  mam to samo, od stycznia nie zostały zwrocone pieniądze w kwocie przeszlo 700 zł. zastanawiam się gdzie sprawę zgłosić, bo zapewne wiecej jest takich osób.
  stanowczo odradzam

  Też mam nie zwrócone pieniądze od stycznia. W dniu dzisiejszym ostatni raz wysyłam przedsądowe wezwanie do zwrotu. Czekam do wtorku i zawiadamiam policję, prokuraturę i kieruje sprawę do sądu. Możemy napisać również pozew zbiorowy. Zastanawiam się jeszcze żeby ich zgłosić do krajowego rejestru długów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  moje zakupy

  Zwrotu ubrań dokonałam 16.02.2021r. Od tamtej pory, a to nie taki rzekomo wpisałam nr rachunku bankowego, potem nieważna była karta, a teraz po telefonicznym podaniu danych karty oraz wprowadzeniu jej do mojego profilu nadal nic. Telefony i maile nic nie dają! Byłam systematycznym klientem, sporo zamawiającym-od dziś to się skończyło.
  Nie polecam, widać, że firma ma problemy kadrowo-płacowe.

  Pasek kupiony na oficjalnej stornie po użyciu klika razy wygląda jak by miał rok, nie polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Torebka

  Zwrot zrobiony w lutym,zaksięgowany 4marca w ich magazynie i do tej pory nie mam środków na koncie a jes 6 kwiecień, wykonanych kilkanaście połączeń z działem obsługi i ta sama śpiewka że zgoloszona reklamacja do działu finansowego.Jak czytam opinie na różnych forach to jest to problem wielu osób z tym sklepem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  E-mail dotyczący walidacji

  Cześć , chciałam zapytać czy tez otrzymałyście e-mail o walidacji? Długo potem czekaliście na jakaś informacje na temat przesyłki?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Opinie

  Zamówiłam na stronie guess po raz 2 i niestety się zawiodłam. Torebka którą kupiłam niby wszystko ok. ale okazało się że brakuje breloka który jak by nie było dodawał urok torebce. Na chwilę obecną jestem trochę zrażona niby mogłabym zrobić zwrot ale torebka nadal mi się podoba. Jednak co by nie mówić zapłaciłam za pełno wartościowy towar a takiego nie otrzymałam i niestety jestem zawiedziona.


Inni również oglądali