NiezależnaOpinia

  Opinie Everydayme

  EverydayMe to internetowa platforma stworzona przez Procter & Gamble, firmę, która przez ostatnie 175 lat wprowadzała swoje marki na rynek i dokładała starań, aby ludzie na całym świecie mogli mieć wspaniały dzień, każdego dnia, na co dzień. Portfolio innowacyjnych i zaufanych marek EverydayMe, na które możesz liczyć każdego dnia, obejmuje: Always, Ariel, Aussie, Ambi Pur, Blend-a-med, Braun, Fairy, Gillette, Gillette Venus, Discreet, Head & Shoulders, Lenor, Naturella, Old Spice, Oral-B, Pampers, Pantene, Tampax, Vizir. Odwiedź stronę Procter & Gamble, aby przeczytać najnowsze informacje i dowiedzieć się więcej o Procter & Gamble, również sprawdzić, w jaki sposób marki firmy wpływają na życie około 4,6 miliarda ludzi na całym świecie, podnosząc jego poziom.

  Co to jest EverydayMe?

  EverydayMe jest platformą internetową stworzoną po to, aby wspierać wszystkie mamy i inspirować w działaniach, które ułatwią życie codzienne. Idealne życie i perfekcja nie są celem EverydayMe. Wręcz przeciwnie – EverydayMe wie, że życie to wszystko to, co nie jest idealne. Misją EverydayMe jest celebrowanie małych rzeczy, zaakceptowanie niedoskonałości, zorganizowanego chaosu i wszystkich tych szalonych chwil, które sprawiają, że życie jest prawdziwe. Zespoły ekspertów, autorów i prawdziwych mam z wielkim zaangażowaniem pracują, by dostarczyć Ci oferty wybrane specjalnie dla Ciebie, nowe produkty sprawdzone przez inne mamy, praktyczne wskazówki, inspirujące historie i wiarygodne porady dotyczące wszystkich rzeczy – od wychowania dzieci i wystroju wnętrz po zdrowie i dobre samopoczucie oraz pielęgnację.

  Portal dla mam EverydayMe

  Jako pierwszy/pierwsza odkryj nowe produkty Procter & Gamble i marek partnerskich. Na stronie EverydayMe możesz przeczytać porady, inspiracje i sprawdzone pomysły dotyczące zdrowia, urody i życia rodzinnego:

  - Kupony i próbki,

  - Produkty i recenzje,

  - Rodzina,

  - Dom,

  - Zdrowie i nastrój,

  - Uroda.

  Również możesz otrzymać bezpłatne produkty i próbki oraz inne nagrody, którymi możesz dzielić się ze znajomymi. Produkty EverydayMe są po to, by ułatwić Państwu życie, a każdy dzień był piękniejszy i nowatorski.

  Bezpieczeństwo z EverydayMe

  EverydayMe ciężko pracuje nad budową opartej na zaufaniu relacji z konsumentami i zachowaniem jej. A zatem gdy przetwarza dane klientów, robi to uważnie i rozsądnie, w sposób, który nie nadwyręża tego zaufania. Dzięki tej polityce wiesz, jak EverydayMe przetwarza Twoje dane, w jakie tym informacje zbiera, jak z nich korzysta i jak je chroni, a także w jaki sposób klient może decydować, co z nimi EverydayMe zrobi. Celem EverydayMe jest pomóc Ci zrozumieć, w jaki sposób firma korzysta z twoich danych, aby doskonalić przekazywane treści, produkty, reklamy i usługi. W jaki sposób EverydayMe wykorzystuje twoje dane:

  - Wysyła produkty i świadczy usługi, o które prosisz.

  - Mówi Ci o produktach i usługach oferowanych przez firmę i partnerów marketingowych.

  - Pomaga to EverydayMe zarządzać swoimi stronami i świadczyć usługi.

  Polityka prywatności EverydayMe zapewnia osobom fizycznym odrębne możliwości składania skarg odnośnie do polityki prywatności i ochrony ich danych osobowych. Jeśli masz pytanie, do Twojej dyspozycji jest czat z konsultantem lub email firmy.

  Zostaw swoją opinię o firmie EverydayMe

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług EverydayMe? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Jakie są Twoje odczucia? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Everydayme
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Everydayme

  Twoja opinia