Edinos

Wszystkie opinie

Edinos

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Joanna Bońkowska
Zamówiłam taborety do kuchni na metalowym stelażu i z drewnianym siedzeniem. Model bardzo fajny, taboret świetnie się prezentuje jest wyjątkowo stabilny. Otrzymany produkt nie zupełnie przystawał d...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  taborety

  Zamówiłam taborety do kuchni na metalowym stelażu i z drewnianym siedzeniem. Model bardzo fajny, taboret świetnie się prezentuje jest wyjątkowo stabilny. Otrzymany produkt nie zupełnie przystawał do prezentowanego na folderze. Siedzenia wykonane z drewna miały ciemne sęki ,czego nie pokazano na folderze. Na moich sosnowych , jasnych siedziskach bardzo były widoczne. Taborety zareklamowałam. Niestety dystrybutor odrzucił moją reklamację. Przedstawiciel firmy Pani Daria zaproponowała mi rekompensatę w postaci obniżki ceny, taborety pozostawiłam bo bardzo mi się podobały choć nie do końca spełniały moje oczekiwania. Chętnie zapłaciłabym drożej aby mieć je bez sęków. Do firmy - Klient powinien wiedzieć, że drewniane elementy mogą mieć sęki, ja tego NIE wiedziałam ani nie widziałam na zdjęciu przedstawiającym mój taboret.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

132 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...