NiezależnaOpinia

  Opinie DJI Store

  Kreatywność jest sercem każdego snu. Każdy pomysł, każdy przełomowy skok, który zmienia nasz świat, zaczyna się od wizji utalentowanych twórców. DJI daje tym twórcom narzędzia, których potrzebują, aby ożywić swoje pomysły. Platformy DJI umożliwiają im przechwytywanie obrazów, które kiedyś były niedostępne. Systemy stabilizacji lotu i stabilizacji obrazu na nowo definiują położenie i ruch kamery. Niesamowite zdjęcia i filmy, cenne osobiste wspomnienia i wysokiej jakości profesjonalne zdjęcia są uchwycone każdego dnia w każdym zakątku świata za pomocą produktów DJI. DJI robi to poprzez niezrównane zaangażowanie w badania i rozwój, kulturę ciągłych innowacji i ciekawości, a także skupia się na przekształcaniu złożonej technologii w łatwe w użyciu urządzenia. Bazując na etosie „funkcji podążania za formą”, produkty DJI łączą zaawansowaną technologię z dynamicznymi projektami.

  Przyszłość możliwości z DJI

  Siedziba firmy DJI znajduje się w Shenzhen, powszechnie uznawanej w Chinach w Dolinie Krzemowej. DJI korzysta z bezpośredniego dostępu do dostawców, surowców i młodych, kreatywnych zasobów niezbędnych do osiągnięcia trwałego sukcesu. Korzystając z tych zasobów, w 2006 r. DJI przeszedł z jednego małego biura do globalnej siły roboczej. Biura DJI można obecnie znaleźć w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Holandii, Japonii, Korei Południowej, Pekinie, Szanghaju i Hongkongu. Jako firma prywatna i zarządzana, DJI koncentruje się na własnej wizji, wspierając kreatywne, komercyjne i non-profit aplikacje swojej technologii. Dzisiaj produkty DJI zmieniają branżę. Specjaliści w dziedzinie produkcji filmowej, rolnictwa, konserwacji, poszukiwań i ratownictwa, infrastruktury energetycznej i więcej zaufania do DJI, aby wnieść nowe perspektywy do swojej pracy i pomóc im w osiągnięciu bezpieczniejszych, szybszych i skuteczniejszych osiągnięć niż kiedykolwiek wcześniej. Założona w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego wytwarzania innowacyjnych produktów DJI, całkowicie niezależna firma Shenzhen Dajiang Baiwang Technology Co., Ltd. jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym specjalizującym się w bezzałogowych statkach powietrznych. W 2016 r. Dajiang Baiwang przeszedł certyfikację systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2015, a w 2017 r. uzyskał certyfikat systemu zarządzania środowiskowego SGS ISO 14001: 2015.

  Naprawy eksperta przez inżynierów platformy DJI

  DJI Care zapewnia profesjonalne i skuteczne usługi naprawcze. Wszyscy klienci DJI Care korzystają z priorytetowych napraw VIP. Zalety DJI Care:

  - Wysokie kwoty zwrotu. Kupując DJI Care, otrzymasz kwotę pokrycia równą cenie rynkowej Twojego samolotu do naprawy w okresie ważności, zapewniając w tym okresie całkowity bezproblemowy lot. Jeśli ceny rynkowe różnią się od kwoty ubezpieczenia DJI Care, zapoznaj się z kwotą ubezpieczenia DJI Care.

  - Nielimitowane naprawy. Nie ma limitu liczby napraw samolotu, pod warunkiem, że kwota pokrycia nie zostanie przekroczona.

  - Brak potrzeb. Nie ma odliczeń dla DJI Care. Twój samolot będzie zawsze naprawiany za darmo, o ile koszty naprawy i warunki samolotów będą spełniać wymagania zasięgu DJI Care.

  - Wymiana poważnie uszkodzonych statków powietrznych. Jeśli kwota ubezpieczenia jest wystarczająca, zostanie dostarczony nowy samolot, jeśli zakryta jednostka jest uszkodzona bez naprawy.

  - Wysyłka objęta DJI Care. Jeśli jesteś w regionie, w którym zakupiłeś opiekę DJI, koszty wysyłki będą objęte DJI i nie wpływają na zasięg DJI Care.

  Co sądzisz o ofertach DJI?

  Podziel się opinią na temat platformy internetowej DJI! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  DJI Store
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o DJI Store

  Twoja opinia