AnkaBizuteria Opinie

: 1
100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

A
Ania
Jestem zachwycona. Całością. Kupiłam sporo biżuterii przez internet i czasami przedmioty w rzeczywistości odbiegały znacząco od tych na zdjęciach. W tym sklepie nie ma to zastosowania. Śliczne, gu...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  biżuteria

  Jestem zachwycona. Całością. Kupiłam sporo biżuterii przez internet i czasami przedmioty w rzeczywistości odbiegały znacząco od tych na zdjęciach. W tym sklepie nie ma to zastosowania. Śliczne, gustowne, delikatne kolczyki!!! Dostarczone w eleganckim pudełeczku, zapakowana z dbałością o detale - oczy i serce cieszy nie tylko zawartość pudełeczka, ale również misterne opakowanie :-) Już dawno zakupy nie sprawiły mi takiej przyjemności! Bardzo dziękuję i na pewno jeszcze będę kupować biżuterię AnKa Biżuteria, jak również zdecydowanie polecę znajomym. Obsługa mnie bardzo zaskoczyła, bardzo wysoki poziom kultury osobistej, bardzo pomocny sprzedawca, rzetelna i konkretna pomoc i świetna biżuteria, to jest cała charakterystyka sklepu :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję raz jeszcze :)


Inni również oglądali