100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-02-23
Paco Rabanne
Bardzo profesjonalny sprzedawca. Doskonały kontakt, informacje na temat statusu przesyłki wysyłan...Czytacz dalej
Anna

Opinie (1)

  (0)

 (1)

  (0)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Paco Rabanne

  Bardzo profesjonalny sprzedawca. Doskonały kontakt, informacje na temat statusu przesyłki wysyłane na bieżąco, dostawa błyskawiczna, towar ładnie zapakowany, solidnie (bez strachu, że coś się pobije). Zapach, który wybrałam jest piękny, baaardzo podobny do oryginału. Gdybym miała opisać perfumy Invictus od Paco Rabanne jednym słowem, byłby to triumf. Te magnetyczne perfumy oferują gryzącą świeżość i dużą dawkę uwodzenia.

  Invictus naprawdę wypada całkiem nieźle wśród zaniedbanej kolekcji męskich zapachów sportowych.
  Invictus pachnie akordem morskim, cytrusami i zielenią liści laurowych. To sportowe perfumy z mydlanym akcentem jaśminu, które z czasem nabierają szyku i elegancji i dzięki temu pasują na każdą okazję.
  Zamknięte we flakonie w kształcie pucharu, perfumy Invictus mówią o mistrzach, zwycięstwie i niemal mitycznych osiągnięciach sportowych, a sportowcy to bogowie i gladiatorzy stadionów. Jak ktoś szuka odpowiednika swoich wymarzonych perfum to bardzo polecam!


Inni również oglądali