Allegro

Wszystkie opinie

Allegro

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Paula
Moje zakupy tylko na allegro, a podczas pandemii fantastyczna sprawa, bardzo szybka dostawa fantastycznych zakupów. Allegro to super firma, tylko z niej będę nadal korzystać, zakupy bardzo dobre ja...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Moje zakupy tylko na allegro, a podczas pandemii fantastyczna sprawa, bardzo szybka dostawa fantastycznych zakupów. Allegro to super firma, tylko z niej będę nadal korzystać, zakupy bardzo dobre jakościowe, opisy przedmiotów zgodne z jakością aż miło, dzięki nim wiem co kupuję i nie zawiodłam się.
  Allegro w przypadku sporów pomaga rozwiązać problemy. Nie raz już prosiłem o pomoc ze względu na nie uczciwych sprzedawców. W przypadku problemów w działaniu strony czy aplikacji szybko podejmują stosowne kroki. Raz mi ściągnęło dwa razy płatność za tą samą rzecz, po kontakcie wszystko zostało wyjaśnione a środki wróciły na konto. Jestem na prawdę zadowolony. Piątka z dużym plusem. Polecam.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...