4kidspoint : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

4kidspoint

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Wojciech Witkowska
Moje doświadczenie z 4kidspoint było absolutnie niesamowite! Salon dziecięcy ma ogromny wybór produktów premium, w tym ponad 200 mistrzowskich marek. Znajdziesz tam zarówno niezbędne rzeczy dla now...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Najlepszy salon dziecięcy - dużo różnorodnych produktów premium

  Moje doświadczenie z 4kidspoint było absolutnie niesamowite! Salon dziecięcy ma ogromny wybór produktów premium, w tym ponad 200 mistrzowskich marek. Znajdziesz tam zarówno niezbędne rzeczy dla noworodka, takie jak wyprawki i akcesoria do karmienia, jak i zabawki sensoryczne i edukacyjne czy też regulowane biurka dla starszych dzieci. Co mnie najbardziej zachwyciło to szybka wysyłka - odebrałam zamówienie już po 24 godzinach od złożenia! Dodatkowo na wartości zamówienia powyżej 299 zł można skorzystać z darmowej dostawy. Wszystkie produkty były wykonane bardzo solidnie, a ich jakość pozostawiła u mnie wiele dobrych wrażeń. Obsługa klienta również była bardzo przyjazna i pomocna podczas procesu zakupowego. Rekomenduję serdecznie każdemu rodzicowi lub opiekunowi dziecka poszukującemu oryginalnych oraz bezpiecznych artykułów dla swoich pociech!


Inni również oglądali

Logo Oznaczone

Oznaczone

2 opinie

O firmie Oznaczone Oznaczone to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiot&oa...

Logo 4TOYS

4TOYS

1 opinie

Opinie o branży i recenzjeBranża sklepów internetowych dla dzieci dynamicznie rośnie, a zakupy online stają się cor...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo Carter's

Carter's

1 opinie

Opinie o Carter's: Przegląd branży i recenzjeBranża odzieżowa to dynamiczne środowisko, w którym zachodzi ciąg...