OshKosh B'gosh Opinie

: 3
100% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-02-16
Zakup ubrania dla córki
Ta firma, z którą od zawsze się identyfikowałam, teraz stała się również ulubioną marką mojej cór... Czytacz dalej
dagmara

Opinie (3)

  (2)

 (0)

  (1)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kombinezon jeansowy dla dziewczynki

  Bardzo fajny sklep. Wreszcie znalazłam jakiś sklep z myślą o dzieciach, który ma dobre ceny. Sklepy z rzeczami i zabawkami dla dzieci mają szalone ceny zazwyczaj. W oshkosh mają bardzo fajny wybór ubranek zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Produkty są różnorodne i w dobrym guście, widać, że komuś na tym zależy. Ja kupiłam akurat prześliczny, kolorowy kombinezon z jeansu dla córeczki. Obawiałam się trochę, że na żywo nie będzie wyglądał tak jak na zdjęciach, ale na szczęście się myliłam. Kombinezon jest przepiękny i wytrzymały, wykonany z wysokiej jakości jeansu, moja córeczka ubiera go przy każdej możliwej okazji i muszę powiedzieć, że zdecydowanie był wart swojej ceny. Sklep internetowy jest przejrzysty i dobrze działa, a obsługa jest profesjonalna i bardzo uprzejma wobec klientów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup ubrania dla córki

  Ta firma, z którą od zawsze się identyfikowałam, teraz stała się również ulubioną marką mojej córki. Ich produkty są idealne dla delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci. Co chwila wypuszczają ubrania, które są bardzo popularne wśród dzieci. Ostatnio zakupiona przez mnie sukienka dla córki okazała się po prostu doskonała.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup reklamy e-mailowej

  Bardzo się denerwuję na to doświadczenie z zakupem reklamy e-mailowej. Mimo że próbowałem nie kiedyś, żeby się odsubskrybować, nadal dostaję te wiadomości. Nawet próbowałem się skontaktować z firmą, ale to nic nie dało. Po prostu irytujące i nieprofesjonalne zachowanie firmy.


Inni również oglądali