Carter's : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Carter's

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Z.
Kiedy we wczesnych latach 90-tych miałam dwoje starszych dzieci, trzeba było czekać, aż usłyszysz klapsa i „Waaaah!” dowiedzieć się, czy miałeś syna czy córkę. Nie było zbyt wielu zakupów, które...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubranka

  Kiedy we wczesnych latach 90-tych miałam dwoje starszych dzieci, trzeba było czekać, aż usłyszysz klapsa i „Waaaah!” dowiedzieć się, czy miałeś syna czy córkę.

  Nie było zbyt wielu zakupów, które można zrobić z wyprzedzeniem. Głównie zwykłe kombinezony i podkłady ze sznurkiem w kolorze białym lub neutralnym płciowo żółcie i zielenie.

  Mimo to, kiedy poszliśmy z mamą na zakupy do sklepu Cartera w moim rodzinnym mieście, zobaczyliśmy coś, co po prostu musiałem mieć dla mojego oczekiwanego dziecka.

  Był to czerwony sztruksowy kombinezon z błękitną koszulą. Podobała mi się miękkość bawełny, uroczy nadruk kucyków i podstawowe kolory, które były w tamtych czasach. Kupiła go moja mama i była to jedna z pierwszych kreacji mojego przyszłego syna. Gdybym miał dziewczynę, nadal bym go używał, ponieważ nie byłaby szalenie chłopięca.

  Chciałbym mieć zdjęcie mojego słodkiego dziecka w tym stroju. Wraz z jego maleńkim kombinezonem Army i parą miękkich, flanelowych kombinezonów, które zrobił przyjaciel, były to ubrania na tyle ważne, że mogłem je przechowywać przez ostatnie dwadzieścia lat.
  Carter's oferuje ubrania najlepszej jakości w swoich cenach! Zawsze kupuję podczas ich wyprzedaży i wydaje dużo za dużo, ale nigdy nie narzekam! Obsługa klienta jest świetna! Nigdy nie miałem problemu z wymianą moich przedmiotów na inny rozmiar lub uzyskaniem odpowiedzi na pytania! Kupuję ich ubrania od 5 lat i będę kontynuował, dopóki moje dzieci nie będą już w nich pasować! W 100% polecam wszystkim!


Inni również oglądali

Logo Oznaczone

Oznaczone

2 opinie

O firmie Oznaczone Oznaczone to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiot&oa...

Logo 4TOYS

4TOYS

1 opinie

Opinie o branży i recenzjeBranża sklepów internetowych dla dzieci dynamicznie rośnie, a zakupy online stają się cor...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo OshKosh B'gosh

OshKosh B'gosh

1 opinie

Kategoria Odzież Dziecięca - Opinie i RecenzjeJednym z najważniejszych aspektów podczas zakupów online jest możli...