Carter's Opinie

: 25
20% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-02-01
Zakupy online
Zawsze jest tak wygodnie złożyć zamówienie online, ja zazwyczaj zamawiam przez internet i potem a...Czytacz dalej
Dudek

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-29
Zakup bez odpowiedzi na e-mail
Moje doświadczenie z moim zakupem było strasznie nieudane. Po złożeniu zamówienia, nie dostałem ż...Czytacz dalej
M. Kaźmierczak

Najwięcej głosów recenzja

  2022-02-23
ubranka
Kiedy we wczesnych latach 90-tych miałam dwoje starszych dzieci, trzeba było czekać, aż usłyszysz...Czytacz dalej
Z.

Opinie (25)

  (3)

 (2)

  (7)

  (9)

  (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubranka

  Kiedy we wczesnych latach 90-tych miałam dwoje starszych dzieci, trzeba było czekać, aż usłyszysz klapsa i „Waaaah!” dowiedzieć się, czy miałeś syna czy córkę.

  Nie było zbyt wielu zakupów, które można zrobić z wyprzedzeniem. Głównie zwykłe kombinezony i podkłady ze sznurkiem w kolorze białym lub neutralnym płciowo żółcie i zielenie.

  Mimo to, kiedy poszliśmy z mamą na zakupy do sklepu Cartera w moim rodzinnym mieście, zobaczyliśmy coś, co po prostu musiałem mieć dla mojego oczekiwanego dziecka.

  Był to czerwony sztruksowy kombinezon z błękitną koszulą. Podobała mi się miękkość bawełny, uroczy nadruk kucyków i podstawowe kolory, które były w tamtych czasach. Kupiła go moja mama i była to jedna z pierwszych kreacji mojego przyszłego syna. Gdybym miał dziewczynę, nadal bym go używał, ponieważ nie byłaby szalenie chłopięca.

  Chciałbym mieć zdjęcie mojego słodkiego dziecka w tym stroju. Wraz z jego maleńkim kombinezonem Army i parą miękkich, flanelowych kombinezonów, które zrobił przyjaciel, były to ubrania na tyle ważne, że mogłem je przechowywać przez ostatnie dwadzieścia lat.
  Carter's oferuje ubrania najlepszej jakości w swoich cenach! Zawsze kupuję podczas ich wyprzedaży i wydaje dużo za dużo, ale nigdy nie narzekam! Obsługa klienta jest świetna! Nigdy nie miałem problemu z wymianą moich przedmiotów na inny rozmiar lub uzyskaniem odpowiedzi na pytania! Kupuję ich ubrania od 5 lat i będę kontynuował, dopóki moje dzieci nie będą już w nich pasować! W 100% polecam wszystkim!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wybór ubrań dla moich wnuków

  W zeszłym tygodniu, będąc na wakacjach w Manchesterze VT, odwiedziłem sklep. Pani Jessica szybko zaoferowała pomoc w doborze pasujących strojów dla moich wnuków, a następnie pomogła mi też w znalezieniu czegoś dla mojej wnuczki. Poprosiła mnie o wsparcie, a następnie bez problemu wcieliła się w rolę mojego osobistego stylisty. Stoła również obok, gdy moje córki rozmawiały przez Facetime, aby upewnić się, że to, co wybraliśmy, było po prostu "perfekcyjne!" Chcę przekazać Jessice moje gratulacje za jej osobiste usługi sprzedaży. Było miło robić zakupy w tym sklepie i znaleźć osobę taką jak Jessica, która pomogła. Dzięki niej będziemy teraz lojalnymi klientami. Dziękuję, Deb.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy online

  Zawsze jest tak wygodnie złożyć zamówienie online, ja zazwyczaj zamawiam przez internet i potem albo odbieram towar osobiście w sklepie albo korzystam z dostawy do domu. Naprawdę szybka usługa! Mają zawsze super urocze ubranka dla niemowląt i maluchów!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup bez odpowiedzi na e-maile

  Moje doświadczenie z moim zakupem było strasznie nieudane. Po złożeniu zamówienia, nie dostałem żadnego potwierdzenia ani informacji dotyczącej statusu dostawy. Nawet po wielu próbach kontaktu z obsługą klienta przez e-mail, nie dostałem odpowiedzi. Jestem bardzo rozczarowany jako klient.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty, których nie reklamowano

  Jestem totalnie zaskoczona, jak buty przyszły - zupełnie nie takie jak na reklamie. Od tego czasu próbuję je zwrócić i odzyskać pieniądze. Nadal czekam, nie marnujcie czasu, obsługa klienta bardzo słaba. Nie polecam nikomu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty kupione

  26 lutego zamówiłam buty i otrzymałam potwierdzenie e-mail. Nic nie było słychać aż do kwietnia, kiedy postanowiłam wysłać e-mail z prośbą o aktualizację. Otrzymałam odpowiedź, że buty zostały dostarczone, więc poprosiłam o potwierdzenie odbioru, jednak od tego momentu nie ma żadnych informacji. Moim zdaniem, to oszuści i nieuczciwi ludzie. Nie polecam korzystać z tej firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie butów Manchester

  To była najgorsza zakupowa przygoda, jaką kiedykolwiek przeżyłem. Zamówiłem buty Manchester pół roku temu i do dziś ich nie dostałem. Napisałem wiele maili, ale otrzymałem tylko jedną odpowiedź, która mówiła, że buty są wysyłane, co okazało się kłamstwem. Nadal czekam, to naprawdę nie warte nawet jednej gwiazdki, totalny błąd sprzedawcy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Buty zamówione w styczniu

  Całe oszustwo! Zamówiłam te buty na początku stycznia i jak na razie ani widu, ani słychu? Twierdzili, że czekają na dostawę, a potem nagle przestali odpowiadać na maile. Zwykli oszuści! Na pewno zgłoszę to do instytucji odpowiedzialnych za handel. Zapytałam nawet na Facebooku, dlaczego pozwalają na tego typu oszukańcze reklamy, i odkąd to zrobiłam, nie widzę już żadnych reklam od nich - możliwe, że zostali zbanowani. Nie dajcie się wkręcić tym oszustom, bo nie warto tracić pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup butów online

  Jako małe dziecko próbowałam raz kupić buty przez internet, ale niestety trafiłam na firmę, która była totalną klapą! Miałam zamówić dwie pary butów, a dostałam tylko jedną, która była zdecydowanie za mała. Drugiej pary po prostu nigdy nie dostałam, a firma przestała odpowiadać na moje pytania. Na szczęście mama pomogła mi odzyskać pieniądze przez kartę Mastercard. To była taka tandeta z Chin, nie polecam!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie butów, brak dostawy

  Zamówiłam 22 grudnia 2021 roku dwie pary butów, ale do tej pory nie dotarły. Mimo wysłanych wielu emaili z prośbą o aktualizację, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Ta firma naprawdę powinna popracować nad obsługą klienta, bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Wysłałam kolejną wiadomość z zapytaniem o status mojej przesyłki, ale szczerze mówiąc, nie mam zbyt dużo nadziei. Chciałabym również skontaktować się telefonicznie, ale niestety nie mogę znaleźć numeru do nich. Mam wrażenie, że wszelkie próby kontaktu z tą firmą idą na marne. Może jednak ktoś pomoże mi znaleźć sposób na rozwiązanie tego problemu?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie butów online

  Co za koszmar! Zamówiłem buty już w lutym, a do tej pory nie dotarły. Nawet nie dostałem żadnej odpowiedzi na moje e-maile z pytaniami.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup dwóch par butów online

  Zamówiłem dwie pary butów 15 grudnia 2021 roku i dostałem je trzy dni później, niestety w złym rozmiarze. Kiedy się skontaktowałem, poprosili o zdjęcia, które przesłałem po kilku mailach, obiecali sprawdzić sprawę. Wysłałem niepasujące buty do Paryża (dodatkowe koszty), ale adres zwrotny okazał się nieznany. Mimo wielu e-maili i dwóch listów, nie otrzymałem odpowiedzi. Unikajcie zakupów od tych ludzi, bo to wielka lipa.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup sandałów online

  Absolutnie nie polecam kupowania w tym sklepie online. Zamówiłam sobie sandały przez internet, ale kiedy przyszły, okazały się być kompletnym podrobionym towarem. To sklep prowadzi również pod różnymi innymi nazwami, więc trzeba uważać. Dodatkowo, nie ma opcji zwrotu pieniędzy, co jest totalnym oszustwem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kupienie butów online

  Zamówiłem buty na początku marca i mimo wielu e-maili oraz prób dzwonienia, nie otrzymałem odpowiedzi. Nie polecam zamawiania od tej "firmy", która jest oszustem, podobnie jak Shopify, które również nie odpowiada na e-maile. Nie powinni mieć prawa do reklamowania się na Facebooku. Jestem bardzo zły i niezadowolony jako klient.


Inni również oglądali