Jestem w Bajce

Wszystkie opinie

Jestem w Bajce

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo ESKK

ESKK

1 opinie

ESKK to pierwsza placówka edukacyjna stworzona w ramach ESCC (European School for Correspondence Courses). ESCC jest najwiÄ™ksz&Au...

Logo Eko Worki

Eko Worki

1 opinie

Z pewnością choć raz podczas swojego życia miałeś okazję być naocznym świadkiem zastraszając...

Logo Ministerstwo Gadżetów

Ministerstwo Gadżetów

1 opinie

W myśl zasady równowagi wszyscy zdajemy sobie sprawę że, aby prowadzić zbalansowane życie które zar&oac...

Logo Aleupominek

Aleupominek

1 opinie

Wkrótce Mikołajki, Święta i imieniny Barbary (Barbórka). Te i inne okazje sprawiają jednym dużo radości...

Jestem w Bajce

Wszyscy wiemy, że zarówno urodziny, wyjątkowe okoliczności, jak i święta między innymi Bożego Narodzenia są dla dzieci specjalnym i magicznym czasem, budzą się podekscytowani i pełnie energii wcześnie rano - to jedną z oznak, że oczekują na wymarzony prezent. Jest to jedna z najlepszych okazji, aby obdarzyć dziecko podarunkiem, na które zasługuje. W przypadku gdy twoim celem jest zakup prezentu, który zarówno bawi jak i edukuję dziecko, z pomocą przychodzi Book Hero. W tym opisie chciałbym przedstawić Państwu nieszablonowy produkt firmy Jestem w bajcę. Jeżeli miałeś okazję korzytać z usług wyżej wymienionej firmy, proszę nie wahaj się podzielić swoją opinią jej temat korzystając z naszej storny niezależnaopinia.pl

O firmie.
Główną cechą firmy jest stworzenie produktu na rynek literatury dziecięcej, wyjątkowość produktu polega na możliwości spersonalizowania danej książeczki, w ten sposób firma wyróżniła się na tle innych wydawnictw, na podstawie wyżej wymienionych faktów można powiedzieć, że firma jest prekursorem w swojej branży i popisała się innowacyjnym podejściem. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2014 roku i cieszy się zaufaniem dziesiątek tysięcy ludzi. Firma za pomocą swojego produktu oferuje przeniesienie dziecka w świat wróżek, dinozaurów smoków, strażaków i innych bajkowych postaci. Usługa personalizacji, którą zapewnia firma polega na umieszczeniu za równo twarzy jak i imienia dziecka w roli głównego bohatera. Tym samym dziecko jest w stanie utożsamić się z przeżywanymi przez bohatera przygodami, dzięki temu podczas przeżywania przygody zamieszonej w książeczce nasza pociecha jest w stanie zagłębić się w przygodę w sposób jeszcze bardziej intensywny - porównując do dotychczasowych produktów autorstwa innych wydawnictw dostępnych na polskim rynku. Zwiększona intensyfikacja wrażeń powoduje, że dziecko bawi i uczy się ze zdwojoną siłą. Historię przedstawione w danej książeczce obrazują w jakich sytuacjach bohater, czyli - nasze dziecko musi wykazać się takimi cechami jak: odwaga, spryt, mądrość, siła fizyczna, umiejętność posługiwania się językiem, odnajdywanie się w trudnych sytuacjach. Na podstawie przedstawionych w książeczce wzorców dziecko również może zdać sobie sprawę, jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać na niego podczas dorosłego życia.

Produkty i usługi.
To wydawnictwo, które zajmuje się przygotowaniem wyjątkowych, pięknie zilustrowanych bajek personalizowanych. Czym jest bajka jest spersonalizowana? Oznacza to, że twoje dziecko może poczuć się prawdziwym superbohaterem, jak i najcudowniejszą księżniczką z bajki. W tej książeczce to Twoje dziecko będzie grać rolę głównego bohatera! Zdjęcie dziecka jest ręcznie wkomponowane w ilustrację na każdej rozkładówce, a jego imię jest częścią narracji. Każda bajka ma swój oryginalny styl ilustracji — możesz wybrać, który najbardziej pasuje do twojego dziecka. Książeczki są drukowane na wysokiej jakości papierze, w formacie 20 cm na 20 cm, twarda oprawa jest odporna na dziecięce zwyczaje. Książeczka wykonywana jest w ciągu 10 dni, ale w przypadku gdy, dowiedziałeś się o okoliczności zaledwie kilka dni przed jej obchodem, do wyboru jest opcja expresowa, wystarczą 3 dni.

Zwroty i reklamacje.
Każda z naszych bajek drukowana jest na specjalne zamówienie klienta, posiada indywidualne cechy. W treści bajki pojawia się imię oraz zdjęcie konkretnego dziecka, dlatego zwroty nie są możliwe. W celu złożenia reklamacji należy skontaktować się na adres mailowy podany na stronie internetowej firmy, należy zrobić zdjęcie uszkodzonego lub błędnie wydrukowanego produktu opisując problem, jaki się pojawił. 

Płatności i dostawa.
Jestem w Bajce akceptuje większość dostępnym na rynku płatności. Istnieje około czterdzieści różnych form płatności online między innymi Blue Media S.A. lub PayPal. Produkt dostanie dostarczony pocztą, kurierem bądź do wybranego przez nas punktu odbioru.