Edukatorek : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Edukatorek

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Bianka
Produkty oferowane przez sklep Edukatorek przerosły moje oczekiwania. Znalazłam tam wiele zabawek edukacyjnych i terapeutycznych, które znacznie wpłynęły na rozwój mojego dziecka. Zabawki drewniane...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bogaty wybór edukacyjnych i terapeutycznych zabawek

  Produkty oferowane przez sklep Edukatorek przerosły moje oczekiwania. Znalazłam tam wiele zabawek edukacyjnych i terapeutycznych, które znacznie wpłynęły na rozwój mojego dziecka. Zabawki drewniane renomowanych producentów takich jak Janod, Goki czy Djeco cechują się wysoką jakością wykonania oraz bezpieczeństwem dla dzieci. Największym atutem sklepu jest bogaty wybór produktów dostępnych w jednym miejscu - zarówno te tradycyjne, jak i nowoczesne. Co więcej, produkty sprzedawane są w korzystnej cenie w stosunku do ich jakości. Obsługa klienta również zasługuje na pochwałę - pracownicy są bardzo mili i pomocni przy wyborze odpowiedniej zabawki dla dziecka. Reasumując, polecam zakupy w sklepie Edukatorek każdemu rodzicowi poszukującemu wartościowych, edukacyjnych i bezpiecznych zabawek dla swojego dziecka.


Inni również oglądali

Logo Blitzhandel24

Blitzhandel24

1 opinie

Potrzebujesz oprogramowania by ułatwić sobie życie? Jeśli tak to Blitzhandel24 jest jedną ze stron gdzie będziesz m&o...

Logo MOBROG

MOBROG

1 opinie

Opinie w branży: społeczność dzieli się swoimi doświadczeniamiSpołeczność online jest pełna os&oa...

Logo Nie Daj Sie Okraść

Nie Daj Sie Okraść

1 opinie

Ogólne opinie, recenzje i doświadczeniaNie Daj Sie Okraść jest firmą, która ma wiele pozytywnych opinii wśr&...

Logo Zabierz Koniecznie

Zabierz Koniecznie

1 opinie

Opinie o branży, w której działa firma Zabierz KoniecznieBranża, w której działa firma Zabierz Koniecznie, cieszy...