Notus Finanse

Wszystkie opinie

Notus Finanse

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Notus Finanse

Firmy oferujące pośrednictwo finansowe cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Korzystanie z ich usług wiąże się nie tylko z samą możliwością szybszego znalezienia odpowiedniej dla nas oferty, ale przede wszystkim - z zaoszczędzeniem czasu oraz nerwów wynikających z niewłaściwym zapoznaniem się z warunkami umowy podpisanej pomiędzy klientem a bankiem. Do jednej z najbardziej znanych firm zajmujących się pośrednictwem finansowym w Polsce należy Notus Finanse. Za pośrednictwem naszej strony możesz zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jej temat, jak również zapoznać się z licznymi opiniami konsumentów, którzy zdecydowali się na podjęcie z nią współpracy.

 

Notus Finanse - podstawowe informacje o firmie

Notus Finanse to firma z siedzibą w Warszawie, która została założona w 2004 roku. Świadczy ona usługi z zakresu pośrednictwa kredytowego - oznacza to, że nie reprezentuje ona żadnej konkretnej instytucji finansowej. Notus Finanse posiada liczne oddziały (własne oraz franczyzowe) znajdujące się na terenie całego kraju, m.in. w Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Częstochowie, Ostródzie, Łodzi oraz Opolu. W 2016 roku firma ta rozszerzyła swoją działalność także o ubezpieczenia. Na jej sukces pracuje ponad 1500 ekspertów wykwalifikowanych w pośrednictwie finansowym. Głównym udziałowcemtej firmy (100%) jest Nationale-Nederlanden: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Obecnym prezesem zarządu tego przedsiębiorstwa jest Robert Pepłoński. Notus Finanse zdobyło tytuł najlepiej ocenianych firm świadczących usługi pośrednictwa finansowego w Polsce.

 

Usługi świadczone przez firmę Notus Finanse

Usługi firmy Notus Finanse są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Dwoma głównymi produktami, które są przez nią oferowane są kredyty i ubezpieczenia. Jeśli natomiast chodzi o przedsiębiorców - w ofercie znajduje się także faktoring, leasing, a także dotacje unijne. Usługi świadczone przez Notus Finanse polegają na porównaniu co najmniej kilku ofert instytucji bankowych, aby móc dokonać jak najlepszego wyboru interesującego produktu. Wszystkie usługi proponowane przez opisywaną firmę są całkowicie bezpłatne, a przedstawienie interesujących klienta ofert może nastąpić online lub poprzez spotkanie z mobilnym ekspertem. Wśród instytucji finansowych, których oferty mogą zostać porównane znajduje się m.in. ING, mBank, Santander, Millenium Bank, Spółdzielcza Grupa Bankowa, BNP Paribas oraz BOŚ Bank. Notus Finanse współpracuje także z licznymi deweloperami, co pozwala na przedstawienie klientowi jak najbardziej korzystnego kredytu hipotecznego.

 

Opinie klientów i skargi dotyczące firmy Notus Finanse

Jak można ocenić jakość usług oferowanych przez Notus Finanse? Czy eksperci mają profesjonalny stosunek do klienta? Czy można uznać tę firmę za rzetelną i godną polecenia? Jeżeli posiadasz doświadczenie z Notus Finanse, na naszym portalu internetowym możesz pozostawić swój feedback - z pewnością pozwoli on innym użytkownikom na podjęcie ostatecznej decyzji o rozpoczęciu z nią współpracy.