Esoleo : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Esoleo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Sylwia Pawłowski
Firma Esoleo to godny zaufania sprzedawca instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. W naszym domu zdecydowaliśmy się na zamontowanie paneli słonecznych, aby zmniejszyć koszty energii elektryczn...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zadowolony klient wspierający elektrownię słoneczną Recenzja "Oszczędność dzięki promieniom słońca"

  Firma Esoleo to godny zaufania sprzedawca instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. W naszym domu zdecydowaliśmy się na zamontowanie paneli słonecznych, aby zmniejszyć koszty energii elektrycznej oraz przyczynić się do ochrony środowiska. Esoleo oferuje wiele korzyści, m.in. 15-letnie wsparcie techniczne dla klientów czy najlepsze technologie producentów światowego znaczenia. Nasza decyzja była poprzedzona darmowym audytem, który pozwolił określić potrzebne parametry i ilość paneli do zamontowania na dachu naszego domu. Montaż przebiegł sprawnie i fachowo, a pracownicy firmy udzielili nam wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Kilka miesięcy minęło od daty montażu i jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji podjętej przed firmą Esoleo. Nasze rachunki za prąd drastycznie spadły, a energia solarowa pozwala nam działać bardziej ekologicznie i oszczędzać pieniądze na opłatach energetycznych. Współpraca z firmą Esoleo to całkowicie dobry wybór dla tych osób, które chcą wesprzeć ideę czytelnego świata przy jednoczesnym dbaniu o swoje finanse osobiste.


Inni również oglądali

Logo Moje PV

Moje PV

0 opinie

Przemysł fotowoltaiczny: Opinie, recenzje i doświadczenia Przemysł fotowoltaiczny jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów w dzisiejszy...