NiezależnaOpinia

  Opinie Momondo

  Momondo to wyszukiwarka podróży, która porównuje najlepsze oferty lotów, hoteli i wynajmu samochodów. Wyszukiwarka jest darmowa, co oznacza, że nigdy nie dodaje żadnych opłat i nie korzysta z plików cookie, aby zawyżać ceny. Momondo to globalna, niezależna i darmowa wyszukiwarka podróży, która porównuje oferty lotów, hoteli i wynajmu samochodów. Zapewnia podróżnikom przegląd dostępnych ofert podróży bez naliczania jakichkolwiek dodatkowych opłat. Nie sprzedaje biletów lotniczych, pokojów hotelowych, ani ofert wynajmu samochodów – pokazuje Ci dostępne ceny i umożliwia wybór preferowanej przez Ciebie oferty. Jedno kliknięcie prowadzi Cię bezpośrednio do wybranej strony, gdzie dokonujesz rezerwacji. Obecnie Momondo oferuje usługi podróżnikom w ponad 30 krajach, a produkt sklepu zyskuje uznanie na arenie międzynarodowej. Jest polecany przez wiodące media, takie jak Forbes, The Daily Telegraph, Time i AOL, oraz nagradzani w licznych branżowych kategoriach, np. Najlepsza Wyszukiwarka, Najlepsze Użycie Mediów Społecznościowych czy też Najlepsza Wyszukiwarka Lotów.

  Wizja Momondo

  Momondo wierzy, że każdy powinien mieć możliwość podróżowania po świecie. Ma wizję świata, w którym różnice między ludźmi są źródłem inspiracji i rozwoju, a nie nietolerancji i uprzedzeń. Celem Momondo jest dodawanie odwagi i zachęcanie każdego do pozostawania ciekawym i otwartym, tak abyśmy wszyscy mogli cieszyć się lepszym, bardziej zróżnicowanym światem. Sklep internetowy Momondo działa od 2006 roku, a obecnie siedziba główna w Kopenhadze, w Danii, liczy już ponad 250 pracowników z ponad 40 krajów. Momondo jest marką zarządzaną przez KAYAK, będącej częścią Booking Holdings Inc. Sklep pracuje z pasją i jest dumny z otwierania świata wspólnie z innymi podróżnikami.

  Odpowiedzialność Momondo

  Serwis, jego wszelka zawartość oraz usługi dostępne na Momondo, jak również wszelkie plany podróży, które użytkownik stworzy za pośrednictwem Usługi Moje Podróże są dostarczane w stanie, „w jakim są” i „w miarę dostępności”. Zawartość serwisu Momondo jest w dużej mierze generowana w sposób automatyczny; mogą w niej występować i występują błędy. Zazwyczaj Momondo prezentuje wiele wyników wyszukiwania, ale nie wyświetla wszystkich dostępnych dostawców i ofert. W związku z tym, wyświetlana cena nie zawsze jest najniższą dostępną ceną. W zakresie dozwolonym przez prawo, Momondo jest wyraźnie wyłączone z odpowiedzialności za wszelkie zapewnienia, warunki i gwarancje wszelkiego rodzaju, zarówno wyraźne, jak i dorozumiane, w tym w szczególności dorozumiane gwarancje istnienia tytułu prawnego nienaruszalności praw osób trzecich, bezpieczeństwa i przydatności do umówionego użytku, a także wszelkie gwarancje wynikające ze zwyczajów handlowych lub z tytułu zawartej umowy bądź jej wykonania lub czasu jej trwania. Momondo w zakresie dozwolonym przez prawo, niniejszym jest wyraźnie wyłączone z odpowiedzialności związanej z:

  - poniesieniem szkody majątkowej na skutek zainfekowania wirusami sprzętu komputerowego użytkownika, jego programów komputerowych, danych oraz innych chronionych materiałów na skutek odwiedzin na Momondo lub pobrania jakichkolwiek treści z serwisu;

  - działaniem siły wyższej, klęskami żywiołowymi, wypadkami lub opóźnieniami, a także jakiegokolwiek rodzaju obowiązkiem naprawienia szkody czy zapłaty zadośćuczynienia o charakterze specjalnym, represyjnym lub odstraszającym, w zakresie strat pośrednich, ubocznych albo następczych, wynikającym zarówno z umowy jak i czynu niedozwolonego, odpowiedzialności obiektywnej albo z innego tytułu.

  Opinie na temat sklepu internetowego

  Momondo Czy masz wiedzę na temat sklepu internetowego Momondo? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Momondo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Momondo

  Twoja opinia