50% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

S
S.
Dzisiaj rano odwiedził mnie kurier z moją paczuszką. Od razu zabrałam się za odpakowywanie i byłam bardzo miło zaskoczona - świetnie zabezpieczona przesyłka. Zamówiłem obraz na płótnie. Obraz pr...Czytacz dalej
K
Klaudia
Nie polecam, zdjęcia przyszły przejaskrawione i wyblakłe, druk na zwykłym papierze jakość pozostawia wiele do życzenia, patrząc na cenę jestem bardzo rozczarowana, zdjęcia nadają się do wyrzucenia ...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  obraz na płótnie

  Dzisiaj rano odwiedził mnie kurier z moją paczuszką. Od razu zabrałam się za odpakowywanie i byłam bardzo miło zaskoczona - świetnie zabezpieczona przesyłka.
  Zamówiłem obraz na płótnie. Obraz przyszedł dokładnie taki, jak chciałem. Zdjęcie na płótnie jest ostre, kolory świetne. Dobra jakość wykonania. Profesjonalnie przeprowadzona transakcja od momentu złożenia zamówienia do dostawy. Obraz o wymiarach 70x100 dobrze zabezpieczony, wydruk bardzo ładny, kolorystyka wiernie odzwierciedla wzór prezentowany na stronie sklepu. Polecam znajomym zakupy produktów firmy, które są piękną dekoracją wnętrza. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję, pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej działalności. ewelacyjny sprzedawca, dobry kontakt, fototapeta na płótnie, która jest polecana przez sprzedawcę, profesjonalnie wykonana i zabezpieczona do wysyłki Przesyłka dotarła ekspresowo.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zdjęcia w formie plakatu

  Nie polecam, zdjęcia przyszły przejaskrawione i wyblakłe, druk na zwykłym papierze jakość pozostawia wiele do życzenia, patrząc na cenę jestem bardzo rozczarowana, zdjęcia nadają się do wyrzucenia nie do zawieszenia.


Inni również oglądali