Empik Foto Opinie

: 3
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-01-10
Fotoksiążka
Postanowiłam spróbować zrobić fotoksiążkę i niestety, muszę przyznać, że jestem bardzo zawiedzion... Czytacz dalej
Makowski

Najwięcej głosów recenzja

  2022-07-10
zdjęcia
Przyznam szczerze, że chcąc wywołać zdjęcia w popularnym formacie 10:15, obrobiłem i wykadrowałem... Czytacz dalej
Michał

Opinie (3)

  (0)

 (1)

  (1)

  (1)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zdjęcia

  Przyznam szczerze, że chcąc wywołać zdjęcia w popularnym formacie 10:15, obrobiłem i wykadrowałem je do formatu 2:3 przed wrzuceniem do zamówienia, ponieważ program działał zbyt topornie, żeby to w nim realizować edycję zdjęć. Również napotkałem na problem, chcąc dodać do zamównienia zdjęcia, dodane wcześniej do albumu. Okazało się to niemożliwe, ponieważ program nie chciał ich załadować. Nie mniej, po odpowiednim przygotowaniu zdjęć, obrobieniu i wykadrowaniu i dodaniu ich do zamówienia bezpośrednio z pamięci komputera, nie napotkałem już później na żadne problemy. Zamówienie dostarczone do salonu Empik nawet szybciej, niż przewiydywany czas realizacji zamówienia na to wskazywał. Paczka nienaruszona, zdjęcia również. Zapakowane w ładne, ozdobne opakowanie oraz kopertę. Polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Twoja zakup w kilku słowach

  Krótko mówiąc, fajnie to wygląda, ale niestety błąd koszyka uniemożliwił mi wydruk.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Fotoksiążka

  Postanowiłam spróbować zrobić fotoksiążkę i niestety, muszę przyznać, że jestem bardzo zawiedziona. Aplikacja, którą użyłam do projektowania książki okazała się być bardzo niedopracowana. Pomimo że mogłam dodać emotikony, gdy dostałam gotową książkę, zauważyłam, że zostały one zamienione na znaki zapytania. Reklamacja nie została uwzględniona, a pieniądze mogę odzyskać tylko po wysłaniu książki na własny koszt. Nie polecam tego serwisu, jakość usługi jest bardzo niska, tak samo jak obsługa klienta.


Inni również oglądali