Link 4 Mama

Wszystkie opinie

Link 4 Mama

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...

Link 4 Mama

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że, spokój ducha to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Aby prowadzić spokojne, zrównoważone i pełne sukcesów życie musimy zadbać o to, aby zarówno nasze otoczenie jak i my sami posiadali należyte nam bezpieczeństwo. W grę wchodzi bezpieczeństwo dotyczące wielu aspektów naszego życia, między innymi zdrowia, kariery, posiadłości czy finansów. Jednym ze sposobów zabezpieczenia siebie i naszych bliskich może wykup polisy ubezpieczeniowej. Istnieje wiele produktów i usług na rynku ubezpieczeń jednakże, w tym artykule chciałbym poruszyć temat oryginalnego rodzaju ubezpieczenia które oferuje firma Link4. Jest to rodzaj polisy zaprojektowany z myślą o zarówno bieżących jak i przyszłych matkach. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy Link4 i Link 4 Mama.
Z pewnością firma Link4 jest znana większością ludzi, którzy szukali ubezpieczenia dla swojego samochodu. Spółka od wielu lat skupiła się na reklamie telewizyjnej, stąd znana jest przez większość Polaków. Świadcząc swoje usługi nie tylko na terenie Polski, firma zbudowała swoją markę i reputację również za granicą. Link4 zostało założone w 2003 roku, jest pierwsza firma która była w stanie oferować ubezpieczenie swoim klientom za pomocą zarówno telefonu jak i Internetu. Innowacyjne podejście z pewnością przyczyniło się do niebagatelnego sukcesu firmy zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym. Firma ma w swojej ofercie pakiety ubezpieczeń z zakresu motoryzacji, zabezpieczenia nieruchomości czy podróży. Z uwagi na fakt że, jest jedną z największych firm na rynku, oferują konkurencyjne ceny, nie rzadko niższe niż inne firmy ubezpieczeniowe na rynku. 

Polisa ubezpieczeniowa Link 4 Mama.
Jako szczególny rodzaj polisy zaprezentowany przez firmę Link4, Link 4 Mama jest produktem zaprojektowanym z myślą o matkach i ich dzieciach. Oferując ubezpieczenia z zakresu bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony zarówno matek jak i ich dzieci, Link 4 Mama zapewnia spokój i spokojny sen za pomocą świadczenia usług z zakresu różnego rodzaju ochrony dotyczącej rodzinnej sfery życia codziennego. Hasłem przewodnim produktu jest walka ze strachem który potrafi być wyniszczający w skutkach dla Matek, które nie powinny być narażone na żadnego rodzaju stresy czy obawy podczas gdy są One w "błogosławionym" stanie. Również dzieci w okresie prenatalnym, nie powinny odczuwać że, ich matka cierpi z powodu obaw związanych z jakimkolwiek aspektem życia.

Rodzaje świadczonych usług w pakiecie Link 4 Mama
Pakiet ubezpieczeniowy Link 4 Mama jest podzielony na kilka części, jedną z nich jest "Mama w stresie" - wiele matek obawia się o to, czy będzie wystarczająco dobrą matką bądź czy starsze dziecko nie będzie czuło się odrzucone w przypadku gdy poświeci zbyt wiele uwagi dla dziecka które dopiero ma się urodzić. Obawy te są naturalne, jednakże obejmują one sferę zdrowia psychicznego - w pakiecie ubezpieczeniowym możemy liczyć na pomoc psychologa który pomoże pokonać nam wszelkiego rodzaju lęki z tym związane. Kolejną częścią pakietu Link 4 Mama jest "Dziecko w Internecie" z powodu niewyobrażalnego wzrostu liczby uzależnień u dzieci i młodzieży, a w szczególności uzależnienia od Internetu, Link 4 wychodzi na przeciw tego rodzaju problemom oferując pomoc w zablokowaniu stron internetowych nieodpowiednich dla Twojego dziecka, jak i wszelkiego rodzaju porady związane z uzależnieniem cyfrowym. "Zdrowie dziecka" pakiet oferuje ochronę i bezpieczeństwo związane ze zdrowiem dziecka, pokrywając koszty leków i wizyt lekarskich. "Dziecko bez opieki" istnieją sytuację w których nie masz kontroli nad swoim dzieckiem ponieważ, po prostu przebywasz w pracy bądź innym miejscu niż Twoje dziecko. Obawiasz się że, na Twoje dziecko czyha w tym czasie niebezpieczeństwo, lecz Link 4 Mama oferuję pokrycie kosztów, ochronę i poradę prawną w przypadku gdy dziecko zniszczy własność innych osób, zostanie skrzywdzone czy ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi w podróży. "Prawa Matki" ta część pakietu pozwala Ci spać spokojnie w przypadku gdy niestety nie masz wystarczającego zaufania do swojego pracodawcy, obawiasz się że, po urlopie macierzyńskim nie będziesz miała do czego wracać, lecz Link 4 Mama oferuję ochronę prawną i poradę z zakresu praw matek.