NiezależnaOpinia

  Opinie Allianz

  Czy zastanawiasz się nad wyborem ubezpieczenia na życie lub dobrego funduszu emerytalnego? Być może planujesz wyjazd zagraniczny i chcesz wykupić odpowiednie ubezpieczenie dające wsparcie w okoliczności wypadku lub choroby? Na rynku w Polsce istnieje wiele firm, które oferują usługi finansowo-ubezpieczeniowe. Jeśli zastanawiasz się, którą z nich wybrać, zapoznaj się z ofertą Grupy Allianz, które jest jedną z najlepiej prosperujących instytucji oferujących usługi finansowo-ubezpieczeniowe w Polsce.

  O Allianz

  Firma Allianz została założona w Monachium przez agenta ubezpieczeniowego Carla Theme oraz bankowca, Wilhelma Fincka. Po II Wojnie Światowej, w latach 60-tych firma otworzyła zagraniczne filie m.in. we Włoszech, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska S.A, rozpoczęło działalność w Polsce w 1998 roku w raz z TU Allianz Życie Polska S.A. Rok później rodzina spółek powiększyła się o Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Obecnie grupa jest jedną z najlepiej prosperujących firm ubezpieczeniowych w Polsce. Firma działa w 70 krajach na całym świecie i obsłużyła ponad 86 milionów klientów. Allianz jest czołowym ubezpieczycielem majątkowym i jednym z pięciu największych ubezpieczycieli życiowych na światowym rynku. Działalność prowadzi poprzez regionalne spółki ubezpieczeniowe oraz wyspecjalizowane spółki globalne działające w obszarach ubezpieczeń korporacyjnych, kredytowych, motoryzacyjnych, usługach assistance czy reasekuracji.

  Oferta dla klientów Allianz

  Grupa Allianz oferuje klientom szeroki wahlarz usług finansowo-ubezpieczeniowych. Niezależnie od tego czy interesuje Cię ubezpieczenie na życie, mieszkanie, AC, OC czy też zabezpieczenie podczas podróży. Grupa Allianz oferuje korzystne usługi, które odpowiedzą na każde Twoje oczekiwania. Ponadto klienci Grupy Allianz mogą skorzystać z oferty TFI Allianz, w której skład wchodzi 12 subfunduszy o zróżnicowanych strategiach inwestycyjnych, poziomie ryzyka i rekomendowanym okresie inwestycji. Jeśli natomiast myślisz o swojej emeryturze, możesz wybrać wparcie Allianz także w tej dziedzinie dzięki ofercie OFE oraz IKE lub IKZE.

  Rozpatrywanie skarg przez Allianz

  Jeśli masz uwagi lub skargi dotyczące działalności lub usług Grupy Allianz. Skonatkuj się z nami. Wystarczy, że skorzystasz z formularza na stronie internetowej Grupy Allianz lub też wyślesz swoją uwagę lub skargę za pośrednictwem maila. Wszystko działa szybko i spawnie. Wszelkie reklamacje i skargi są kierowane i rozpatrywane przez zarząd Allianz lub osobę upoważnioną przez Allianz. Rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi następuje jak najszybciej, jednak nie później niż w terminie 30 dni od dnia otrzymania reklamacji. W szczególnie skomplikowanych przypadkach uniemożliwiających rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi w ciągu 30 dni, termin rozpatrzenia reklamacji i udzielenia odpowiedzi może zostać wydłużony do 60 dni.

  Zostaw swoją opinię o Allianz

  Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszym klientom. Dlatego, jeśli korzystałeś lub korzystasz z naszej oferty, podziel się swoją opinią na temat Grupy Allianz. Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Grupy Allianz otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast Grupa Allianz będzie mogła utrzymać poziom oraz zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym jak i przyszłym klientom.

  Allianz
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Allianz

  Twoja opinia