Allianz : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Allianz

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Szymon
Przyjemnie zaskoczony moimi doświadczeniami z firmą Allianz. Zdecydowałem się na ubezpieczenie swojego mieszkania, samochodu oraz wykupiłem plan emerytalny. Obsługa była bardzo pomocna i cierpliwa ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja firmy Allianz

  Przyjemnie zaskoczony moimi doświadczeniami z firmą Allianz. Zdecydowałem się na ubezpieczenie swojego mieszkania, samochodu oraz wykupiłem plan emerytalny. Obsługa była bardzo pomocna i cierpliwa w wyjaśnieniu wszystkich opcji dostępnych dla mnie. Najmocniejsze strony firmy to przede wszystkim łatwość poruszania się po stronie internetowej, która umożliwia szybkie sporządzenie dokumentów i wykonanie wpłaty online bez dodatkowych opłat! Kocham również fakt, że kontakt telefoniczny jest natychmiastowo odbierany przez ludzi (a nie roboty!), co czyni cały proces dużo bardziej przyjaznym dla klientów. Gorąco polecam Allianza każdemu szukającemu spokoju ducha i pewności sprawnego załatwienia wszelkich spraw ubezpieczeniowych!


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagranic...

Logo Link 4 Mama

Link 4 Mama

1 opinie

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że, spokój ducha to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Aby prowadzi...

Logo Ekta

Ekta

1 opinie

Zapewne wszyscy zdajemy sobie sprawę z niezwykle istotnego faktu jakim jest bezpieczeństwo w podróży. Gdy wybieramy si&#...

Logo Proama

Proama

1 opinie

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, kt&oacut...