NiezależnaOpinia

  Opinie 4life Direct

  O firmie 4life Direct

  Strona 4lif Direct należy do firmy 4Life Direct sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielnej 132/134. Firma 4Life Direct wyznaje wartości takie jak: prostota, wygoda i przystępne ceny. Firma 4Life Direct jest agentem działającym na rzecz towarzystwa Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited, które jest ubezpieczycielem polis oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct i jest częścią grupy Red Sands, która posiada obecnie ponad 1 mln Klientów w całej Europie i w samym tylko 2017 roku wypłaciła łącznie ponad £ 88 mln z tytułu roszczeń. Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze jest notyfikowany przez KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce. 4Life Direct działa w 5 krajach i jest na rynku ubezpieczeniowym od ponad 10 lat, posiada ponad 100 tysięcy klientów i zatrudnia ponad 150 osób.

  Oferta 4life Direct

  W ofercie 4Life Direct znajdziesz ubezpieczenia i usługi. Pierwszą oferowaną polisą jest Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie. Zawierając umowę Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie możesz otrzymać aż do 50 000 zł ochrony ubezpieczeniowej, tak by Twoi bliscy mogli pożegnać Cię nie martwiąc się o pieniądze. Wypłata świadczenia zostaje zlecona w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od momentu otrzymania kompletu dokumentów i zaakceptowania odszkodowania. W pierwszych 24 miesiącach wysokość świadczenia równa jest 100% wpłaconych do daty śmierci składek. Dzięki Bezterminowemu Ubezpieczeniu na Życie Twoi bliscy będą mogli otrzymać aż do 50 000 zł sumy ubezpieczenia, aby godnie Cię pożegnać, nie martwiąc się o koszty. Aby przystąpić do ubezpieczenia, nie musisz przechodzić żadnych badań lekarskich ani odpowiadać na pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia. Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia Ci ochronę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, do końca Twojego życia - pod warunkiem terminowego opłacania składek.
  Kolejną polisą jest Terminowe Ubezpieczenie na Życie.Umowa zawierane jest na określony termin, np. do osiągnięcia przez ubezpieczonego konkretnego wieku. Jeśli w tym czasie dojdzie do śmierci ubezpieczonego, rodzina otrzyma świadczenie w wysokości sumy ubezpieczeniowej wynoszącej od 25 000 aż do 250 000 zł. Terminowe Ubezpieczenie na Życie daje Ci gwarancję, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy nie będą musieli borykać się z problemami finansowymi (na przykład wynikającymi z konieczności spłaty kredytu, czy pokrycia kosztów leczenia), a Ty otrzymasz godny pochówek. Aby przystąpić do ubezpieczenia, nie musisz przechodzić badań lekarskich. Wystarczy, że odpowiesz na 3 proste pytania dotyczące stanu Twojego zdrowia. Terminowe Ubezpieczenie na Życie charakteryzuje się przystępnymi składkami i wypłatą świadczeń w wysokości do 250 000 zł.
  Kolejnym ubezpieczeniem jest Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). W razie doznania uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku zapewni Ci ono wsparcie finansowe na pokrycie bieżących wydatków, kosztów leczenia i rehabilitacji, czy opłacenie rachunków. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób w wieku 18-70 lat, które chcą zapewnić rodzinie stabilność finansową w razie tymczasowej lub trwałej niezdolności do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dzięki niemu otrzymasz pieniądze, które zastąpią część utraconych przez Ciebie zarobków lub będą mogły posłużyć do opłacenia rachunków za leczenie, zakupu potrzebnego sprzętu medycznego lub pokrycia kosztów adaptacji domu do Twoich potrzeb...lub też do jakichkolwiek innych celów. Umowa Ubezpieczenia NNW zawierana jest na 5 lat, z możliwością przedłużenia o każde kolejne 5 lat aż do osiągnięcia 80. roku życia przez osobę ubezpieczoną. Aby przystąpić do ubezpieczenia, nie musisz przechodzić żadnych badań lekarskich. Zlecenie wypłaty świadczenia wydawane jest w ciągu siedmiu dni roboczych od zaakceptowania kompletu dokumentów. W razie nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczenie NNW oferuje wypłatę świadczeń w wysokości aż do 100 000 zł.
  Kolejną polisą jest Ochrona Wypadkowa. To polisa, która ma za zadanie wsparcie najbliższych osoby ubezpieczonej w razie jej śmierci w wyniku tragicznego wypadku. Przeznaczona dla osób w wieku 18-70 lat, bez względu na stan zdrowia. Ochroną można objąć również małżonka. Możesz wybrać finansowe zabezpieczenie dla Twojej rodziny w wysokości nawet do 300 000 zł w razie Twojej śmierci. Pieniądze mogą zostać wykorzystane do spłaty Twoich zobowiązań finansowych lub wsparcia domowego budżetu, gdy Cię zabraknie. Umowa ubezpieczenia Ochrony Wypadkowej zawierana jest na 5 lat, z możliwością przedłużenia o każde kolejne 5 lat aż do osiągnięcia 80. roku życia przez osobę ubezpieczoną. Jeżeli często podróżujesz samochodem z żoną lub mężem, warto dodać małżonka do ubezpieczenia. Aby przystąpić do ubezpieczenia, nie musisz przechodzić żadnych badań lekarskich ani odpowiadać na pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia. Zlecenie wypłaty świadczenia jest wydawane w ciągu siedmiu dni roboczych od zaakceptowania kompletu dokumentów. Ochrona Wypadkowa charakteryzuje się przystępnymi składkami i wypłatą świadczeń w wysokości aż do 300 000 zł.
  Masz też możliwość zakupu polisy Ochrona Szpitalna. Po zaledwie 3 nocach spędzonych w szpitalu za każdy dodatkowy dzień hospitalizacji (nie licząc dnia wypisu) możesz otrzymać nawet do 400 zł za 1 dzień hospitalizacji a miesięczne składki są bardzo przystępne. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki nim zrekompensujesz utracony dochód albo pokryjesz dodatkowe koszty leczenia lub rehabilitacji. Hospitalizacja w następstwie nowo nabytej choroby – podlega ubezpieczeniu po 6 miesiącach. Świadczenie zostanie wypłacone za max 80 dni w ciągu trwania umowy (wykluczeniem są między innymi hospitalizacje wynikające z choroby istniejącej przed rozpoczęciem ochrony).
  W ofercie 4life Direct jest Polisa na Przyszłość Plus — Lepszy start w dorosłe życie. Dzięki Polisie na Przyszłość Plus możesz zadbać o lepszy start Twojego dziecka lub wnuka w dorosłe życie, ofiarując mu wyjątkowy prezent już od pierwszych chwil życia. Polisa na Przyszłość Plus to prosty i przystępny sposób, aby wesprzeć pociechę w przyszłości. W zależności od wieku dziecka objętego ubezpieczeniem, po ukończeniu 18. lub 25. lat otrzyma ono świadczenie, które ułatwi mu realizację planów w dorosłym życiu. Ubezpieczenie może zawrzeć dowolna osoba, która chciałaby zadbać o przyszłość ukochanego dziecka, nie tylko rodzic czy dziadek. Dziecko otrzyma równowartość składek zbieranych przez cały okres trwania polisy po ukończeniu 18. lub 25 roku życia, w zależności od tego, kiedy objęto je ubezpieczeniem. Polisa na Przyszłość Plus jest dostępna dla dzieci od 6. tygodnia życia do nieukończonych 17 lat. Ubezpieczeniem można objąć nawet kilkoro dzieci. Nie wymagane są żadnych badań lekarskich. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań medycznych.

  Co sądzisz o ofercie 4life Direct?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty 4life Direct? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów i usług ofertowanych przez 4life Direct? Jaką wybrałeś/aś formę płatności? Jak szybki był czas realizacji Twojego zamówienia? Jakie wybrałeś/aś ubezpieczenie i jaki był jego koszt w porównaniu z konkurencją? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od 4life Direct.

  Sprawa dla reportera - Polisa na śmierć

  4life Direct
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (1)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Ubezpieczenie na życie Moi Bliscy

  Szybka wypłata odszkodowania, miła obsługa. Polecam ubezpieczenie Moi Bliscy, mi się przydało.

  Przez: Natalia20-07-2021
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Tak
  10
  rating

  Napisz wlasną opinię o 4life Direct

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy 4life Direct jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 1 opinii klientów o 4life Direct. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje 4life Direct?

  4life Direct działa głównie w kategorii Ubezpieczenia, a dokładniej w Inne, Zdrowie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na 4life Direct . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.