NiezależnaOpinia

  Opinie UPC

  UPC Polska jest liderem cyfrowych usług: telewizji, światłowodowego internetu oraz telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. UPC troszczy się o klientów i zaspokaja ich potrzeby w nowoczesnym świecie, inwestując w technologie przyszłości, treści i najlepszą w Polsce sieć. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu stają się z UPC jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili. Z usług UPC korzysta niemal 1,5 mln klientów. W zasięgu sieci UPC znajduje się prawie 3,3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miejscowościach w Polsce.

  Jak korzystać z usług UPC

  Poniżej znajdziesz zestawienie wszystkich opisów, poświęconych korzystaniu z usług i funkcjonalności oferowanych przez UPC. Na stronie internetowej UPC możesz stworzyć konto osobiście Moje UPC. W Moim UPC szybko i wygodnie sprawdzisz najważniejsze informacje dotyczące usług, z których korzystasz, bez konieczności dodatkowego kontaktu lub wychodzenia z domu. Korzystanie z Mojego UPC jest bezpłatne. Zalety Mojego UPC to:

  - Łatwy dostęp do rachunków, szybkich płatności i historii wpłat - jeśli zapomnisz zapłacić rachunek, możesz szybko uregulować płatność i przywrócić dostęp do usług poprzez Moje UPC!

  - Wykaz połączeń z bieżącego i poprzednich okresów rozliczeniowych oraz filmów zamówionych w UPC na żądanie.

  - Zarządzanie usługami - znajdziesz tu informacje na temat posiadanych produktów wraz ze szczegółami technicznymi sprzętu. W tej sekcji możesz również zarządzać usługami dodatkowymi takimi jak Wi-Free (tylko dla klientów indywidualnych) lub Pakiet Bezpieczeństwa (dla klientów indywidualnych i biznesowych) oraz zmienić ich ustawienia.

  - Prosta aktualizacja danych adresowych i kontaktowych.

  - Asystent kontaktu - nie musisz odwiedzać salonu UPC lub kontaktować się z infolinią UPC, aby uzyskać odpowiedź na swoje pytanie. Po wyborze kategorii i tematu sprawy, asystent szybko wskaże Ci jej rozwiązanie lub najdogodniejszy kanał dalszej obsługi.

  On-line znaczy szybko

  Świadczenie usług i dostarczanie produktów przez UPC obejmuje następujące działania po stronie UPC: zarządzanie siecią, zapewnienie wsparcia technicznego, czynności administracyjne, związane z zawarciem i realizacją umowy abonenckiej, w tym obsługi abonentów, także za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, rozpatrywanie reklamacji, fakturowanie, pobieranie opłat, ewentualne dochodzenie wierzytelności, w tym dokonywanie oceny Twojej wiarygodności płatniczej, kontrolę jakości usług, prowadzenie Publicznie dostępnego spisu abonentów, oferowania Ci produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), prowadzenie konkursów związanych z promocją usług i produktów UPC. Usługi UPC łatwo zamówić. Oferta przez internet, to szybki i wygodny sposób, gdziekolwiek jesteś:

  1) Sprawdź dostępność, wybierz usługę, termin instalacji i gotowe, a do tego instalacja tylko za 1 zł.

  2) Zadzwoń do UPC i porozmawiaj z konsultantem, który pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę (zanim zadzwonisz, sprawdź czy usługi UPC są dostępne pod Twoim adresem).

  3) Złóż zamówienie i umów instalację w dogodnym dla siebie terminie.

  4) Umów spotkanie. Numer telefonu Przedstawiciela UPC znajdziesz na materiałach informacyjnych (np. ulotki, naklejki) umieszczonych na Twojej klatce schodowej. Każdy Przedstawiciel UPC posiada identyfikator UPC i nie pobiera żadnych opłat za usługi.

  5) W Salonie UPC znajdziesz informacje o aktualnej ofercie oraz pomoc w dokonaniu wyboru usług, najlepiej spełniających Twoje oczekiwania (zanim wyruszysz, sprawdź czy usługi UPC są dostępne pod Twoim adresem).

  Co sądzisz o UPC?

  Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  UPC
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o UPC

  Twoja opinia