100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

M
Marta
Świetna pomoc ze strony obsługi na infolinii, miałam techniczny, ale szybko został zażegnany. Kilka cennych i bardzo prostych do zrozumienia wskazówek przekazanych podczas rozmowy z Panią na infoli...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  tv

  Świetna pomoc ze strony obsługi na infolinii, miałam techniczny, ale szybko został zażegnany. Kilka cennych i bardzo prostych do zrozumienia wskazówek przekazanych podczas rozmowy z Panią na infolinii i wszystko działało, a dodam, że biegła w takich sprawach nie jestem. Polecam każdemu współpracę z tą firmą, jak dotąd nie mogę nic złego powiedzieć, a jak czytam te komentarze to mam wrażenie, że żyje wśród ułomnych osób, którzy nie potrafią czytać umów, a potem maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Pozdrawiam całą ekipę canal+ i życzę mniej takich ameb społecznych jak z komentarzy poniżej.
  jedna zagwozdka d chwili przedłużenia umowy(telefonicznie) na czas nieokreślony W mojej ofercie widnieje ,że umowa trwa do 01.04.2023, co jest niezgodne z zawieraną telefonicznie umową, której nawet nie otrzymałam do podpisania celem potwierdzenia ważności tej umowy.


Inni również oglądali