NiezależnaOpinia

  Opinie Oznaczone.pl

  O firmie Oznaczone.pl

  Oznaczone.pl to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiotów swoich dzieci, pewna mama z doświadczeniem marketingowym stworzyła firmę Oznaczone.pl. (oryg. Goedgemerkt.nl) Początkowo pracowała z domu. Szukała sposobów, aby oznaczyć rzeczy w łatwy, ale zarazem i estetyczny sposób, a następnie, chciała podzielić się tymi sposobami z innymi mamami. W roku 2003 powstała w związku z tym strona internetowa ze sklepem online. Wielu rodziców zaufało produktom Oznaczone.pl, wypróbowało je i polecało je swojej rodzinie i znajomym. Produkty wykonywane są w Holandii. Sklep internetowy Oznaczone.pl, prowadzony jest przez GOED GEMERKT BV, Nijverheidsweg-Noord 130-5, 3812PN, Amersfoort.

  Oferta na Oznaczone.pl

  W ofercie sklepu znajdziesz produkty pogrupowane w grupy produktów takie jak naklejki, etykiety, zestawy, Disney, bezpieczeństwo i inne. W dziale naklejki znajdziesz: małe naklejki imienne, bajkowe naklejki imienne, pomysłowe naklejki imienne, przezroczyste naklejki ochronne na obuwie, duże naklejki imienne, błyszczące naklejki imienne, mini naklejki, naklejki imienne Trendy, naklejki z postaciami Disneya, naklejki "własnej roboty" (własny projekt). Jeśli potrzebujesz etykiety na odzież to w ofercie sklepu masz do wyboru naprasowanki, stempel na odzież, pomysłowe naklejki na odzież, naklejki na ubrania z postaciami Disneya i naklejki na odzież. Ofertę sklepu wzbogacają zestawy: podstawowy Back2School, zestaw Back2School XL, zestaw Back2School XXL, zestaw podwójny i potrójny małych. Poszukujesz naklejek z postaciami z Disneya, w tym dziele dostępne są naklejki imienne z postaciami Disneya i naklejki na odzież z postaciami Disneya. W katalogu bezpieczeństwo dostępne są opaska imiennai opaska infoband niezgubka. W ostatniej kategorii oferowane są przywieszka do torby, naklejki odblaskowe, opaska silikonowa na butelkę, przezroczyste naklejki ochronne na obuwie i wkład tuszujący. Płatności możesz dokonać za pomocą: karty kredytowej (Mastercard / Visa), PayPal, internetowego przelewu bankowego. Zamówienia otrzymasz listem poleconym. Dostawa trwa średnio 3-7 dni. Wszystkie przesyłki posiadają numer nadawczy, dzięki czemu można śledzić ich drogę. Koszt dostawy wynosi 11,95 zł (bez względu na liczbę produktów). Jeśli Twoje zamówienie ma wartość powyżej 200 zł otrzymasz darmową wysyłkę.

  Co sądzisz o ofercie Oznaczone.pl?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Oznaczone.pl? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Oznaczone.pl jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Oznaczone.pl i ich ofercie. Daj nam znać poprzez recenzję klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Oznaczone.pl.

  t@gged Season 1 | Official Trailer

  Oznaczone.pl
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (1)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Oznaczenia "klipsy" na odzież

  Polecam serdecznie zakupy w w/w sklepie. Personalizowane zamówienie dotarło po tygodniu od złożenia zamówienia i to w okresie przedszkolnym. Klipsy wyglądają solidnie, łatwe w aplikacji. Z niecierpliwością czekam jak zachowają się po praniu. Jeśli produkt będzie trwaly, cena adekwatna natomiast to zweryfikuje pranie, jeśli okaże się to krótkotrwałe jest to spory wydatek. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z zakupów i polecam.

  Przez: Anita02-09-2021
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Kupiłbym tu ponownie
  Tak
  10
  rating

  Napisz wlasną opinię o Oznaczone.pl

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Oznaczone.pl jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 1 opinii klientów o Oznaczone.pl. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Oznaczone.pl?

  Oznaczone.pl działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Dzieci i Niemowlęta.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Oznaczone.pl . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.