Lightake

Wszystkie opinie

Lightake

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Oznaczone.pl
Oznaczone.pl
1 opinie

O firmie Oznaczone.pl Oznaczone.pl to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedm...

Logo Boutiquefeel
Boutiquefeel
3 opinie

Prezentujemy Twojej uwadze inny godny odpowiednik ukochanego lub niekochanego sklepu chiÅ„skich towarów Aliexpress – Boutiq...

Logo Ilovemilk
Ilovemilk
6 opinie

O sklepie Ilovemilk Właścicielem sklepu internetowego Ilovemilk jest firma MSQ COMPANY Alicja Komar , z siedzibą pod adre...

Logo Spartoo
Spartoo
2 opinie

Spartoo.pl, to historia trzech przyjacióÅ‚, którzy sÄ… prawdziwymi fanami butów i Internetu. Boris, Paul ...

Lightake

Rozwój kreatywności zaczyna się od najmłodszych lat. Wśród jednych z najbardziej docenianych przez rodziców zabawek, pomagających w rozwoju zdolności kreatywnych, lecz nie tylko, z całą pewnością znajdą się klocki w różnym wydaniu. Prócz tych, słynnych na cały świat, są także inne. Także takie jak tworzone na specjalne zamówienie klocki azjatyckiej firmy Lightake. Kompatybilne z klockami światowego lidera i tworzone przez designerów posiadających spore doświadczenie. W taki oto sposób ta, jedna z firm zajmujących się produkcją zabawek, spełnia wymagania klientów zainteresowanych niepowtarzalnymi klockami dla dzieci. Rodzicom zaś pomaga zamawiać produkt, który będzie dopasowany do wieku ich pociech, a jednocześnie stworzony z myślą o ich upodobaniach i predyspozycjach.

O Lightake
Siedziba Lightake znajduje się w Shenzhen w Chinach, skąd firma prowadzi wysyłkę klocków na cały świat. Tam odbywa się trzon pracy całego ich zespołu, którego zadaniem jest zdobywanie i dzielenie się najlepszymi designami stworzonymi z klocków. Lightake wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, którymi są osoby uwielbiające tworzyć niepowtarzalne i kreatywne konstrukcje. Poprzez pracę wielu specjalistów na specjalne zamówienie wykonuje klocki, jakich nie znajdziesz w każdym sklepie z zabawkami.

Jako dynamiczna i kreatywna firma wypełnia niszę i zapotrzebowanie zagorzałych amatorów i fanów klocków do budowy. Skupia swoją uwagę na usługach B2C, przede wszystkim stawiając na eksport swoich produktów do większości krajów świata. Wedle informacji zawartych na jej witrynie, swoim klientom jest w stanie dostarczyć jakościowy, jedyny w swoim rodzaju produkt. Tam też można znaleźć przykłady wykonanych dotychczas zamówień, jak i zakupić jeden z już gotowych produktów, wybierając w kilku podstawowych kategoriach.

Obsługa klienta, dostawa i produkty Lightake
Ten międzynarodowy sprzedawca projektuje, produkuje i dostarcza klocki w formie gotowego, seryjnego produktu, jak i jest w stanie stworzyć je na specjalne zamówienie wedle przedstawionego lub zamówionego designu. Także takie, które będzie można wykorzystać w konstrukcjach w połączeniu z klockami innego, najbardziej znanego w świecie producenta.

Dostawa produktów tego wykonawcy do wielu krajów świata jest całkowicie darmowa. Termin otrzymania przesyłki oscyluje w granicach od 17 do 40 dni od czasu złożenia zamówienia. Na długość czasu dostawy wpływa proces przetwarzania zamówienia i przygotowania do wysyłki, jak i czas samego transportu.

W ramach obsługi klienta ta firma jest w stanie wykonać klocki wedle zamówienia z listą elementów, które pragnie klient otrzymać i w ilości, jaką sobie tylko zażyczy. Ponadto zaprasza designerów z całego świata do kontaktu i współpracy. Zwrotów produktów z defektem można u nich dokonać w ciągu 30 dni z gwarancją refundacji poniesionych kosztów. W niektórych przypadkach Lightake będzie w stanie opłacić również koszt przesyłki zwrotnej.

Opinie klientów na temat firmy Lightake
Lightake znajduje klientów na terenie całego świata. Także w Polsce. Jeżeli jesteś jednym z nich lub kiedykolwiek korzystałeś z usług tego wykonawcy, daj feedback, który pomoże innym w wyborze producenta i dostawcy klocków tworzonych na specjalne zamówienie. W ten sposób pomożesz innym odbiorcom podjąć właściwą decyzję. Pamiętaj, że opinie klientów mają ogromne znaczenie. Myślisz, że tak nie jest? Nie zapominaj więc, że w sieci opinia jest jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na wartość sprzedaży. Tym bardziej dla firm, które poszukują klientów wśród internautów. Nie wahaj się i powiedz innym, co myślisz o usłudze tej firmy.