NiezależnaOpinia

  Opinie iHerb

  O sklepie iHerb

  Jeden z najpopularniejszych amerykańskich sklepów internetowych, który specjalizuje się w sprzedaży towarów dla urody i zdrowia, chemii gospodarczej, żywności, sportowego odżywiania, towarów dla zwierząt domowych itp. Nacisk kładzie się na produkty ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Znany przede wszystkim dzięki niskim cenom, dużemu asortymentu, niedrogiej dostawy międzynarodowej i programu iHerb Rewards.

  Niskie ceny zarówno dla całej gamy produktów, jak i dla dostaw międzynarodowych sprawiły, że ten sklep jest jednym z najpopularniejszych wśród konkurentów.

  Asortyment iHerb

  Ponadto wyróżnia się wyjątkowo hojnymi rabatami i promocjami. Nie bez powodu można zobaczyć symboliczną frazę w jego "czapce": "Najlepsze warunki na świecie". I bez przesady: tak lojalna polityka cenowa, także umowy dostawy nie proponuje żaden inny z istniejących zagranicznych internet sklepów.

  Asortyment:

  • Środki do pielęgnacji urody i higieny osobistej (kremy, serum, oleje kosmetyczne).

  • Zdrowie i profilaktyka.

  • Chemia gospodarcza.

  • Jedzenie, w tym herbata, kawa i batony energetyczne.

  • Dodatki do żywności, przyprawy, zioła.

  • Produkty dla domu, w tym akcesoria kuchenne.

  • Ekologicznie czyste towary dla dzieci.

  • Zabawki dla dzieci.

  • Wszystko dla zwierząt domowych

  Płatność, karty płatnicze

  Sklep akceptuje karty płatnicze Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, wydane w dowolnym kraju na świecie. Osobno, iHerb gwarantuje bezpieczeństwo płatności dokonywanych przy użyciu kart kredytowych: inforinformacja, którą wpisują na stronie internetowej nabywcy, zostaje zastrzeżona.

  Program premiowy iHerb Rewards

  Punktem kulminacyjnym sklepu internetowego jest niezwykle opłacalny system rabatów i bonusów iHerb Rewards, który po prostu zaciąga. Załączając przyjaciół, możesz nie tylko otrzymać zamówienia za darmo, ale także zarobić dobre pieniądze. iHerb sprzedaje siebie sam - strona stale trzyma promocje z niższymi cenami dla niektórych rodzajów towarów.

  Po złożeniu pierwszego zamówienia Twój osobisty kod polecający będzie dostępny na Twoim koncie. Podziel się nim ze znajomymi, którzy dopiero planują składać pierwsze zamówienie na iHerb: w tym przypadku otrzymają rabat w wysokości 5 USD (dotyczy tylko pierwszego zakupu!). Otrzymasz $5 plus 5% od sumy zamówienia jak bonus, i z czasem będziesz otrzymywać ten odsetek ze wszystkich zamówień konkretnego nabywcy w ciągu jednego roku.Program jest wielopoziomowy. Szczegóły znajdują się w sekcji Nagrody iHerb na stronie sklepu.

  Wszystkie towary pakowane są w sposób najbardziej dokładny. Możesz lekko przekonać się w tym, czytając sprawozdania o kupnach w tym sklepie, opublikowane na Vxzone.com. Wiarygodność tego, że towar rozsypie się, rozlewa się albo roztłucze się - mizernie mała. Jeśli jednak tak się stanie, wystarczy skontaktować się z działem wsparcia iHerb, wysłać zdjęcie uszkodzonego produktu (załączniki nie większe niż 10 megabajtów) - a zamiennik zostanie wysłany całkowicie bezpłatnie (jest to weryfikowane). Zamiennik zostanie również wysłany, jeśli wysłany przedmiot nie pasuje do opisu (na przykład jego data ważności minęła).

  Pozostaw swoją opinie!

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu iHerb? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  iHerb
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o iHerb

  Twoja opinia