Greenpoint

Wszystkie opinie

Greenpoint

25% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

J
Justyna
Kiedyś lubilam ten sklep. Niedrogo i sensowne ubrania. Niestety, ostatnio nie pokazują zdjęć oddających rzeczywistość. Kolory zamówionych ubrań całkiem inne. Przykładowo bluzka brzydka, gorsza niż ...Czytacz dalej
E
Edyta
Zakupiłam 3 sukienki, wszystkie miały zawyżoną rozmiarowkę i okazały się sporo za duże, odesłałam i poprosiłam o zwrot pieniędzy na konto, otóż minął już czas zwrotu, pieniędzy nie ma. 30 czerwca o...Czytacz dalej
M
Monika
Zmienili nazwę z Greenpoint na HappyFace. Po zwrocie towaru sklep nie zwraca pełnych kosztów wymaganych ustawą. Raz zamówiłam towar przez internet i taki zawód. Już teraz wiem skąd te negatywne op...Czytacz dalej
D
Dorka

Wszystkie opinie (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ubrania

  Kiedyś lubilam ten sklep. Niedrogo i sensowne ubrania. Niestety, ostatnio nie pokazują zdjęć oddających rzeczywistość. Kolory zamówionych ubrań całkiem inne. Przykładowo bluzka brzydka, gorsza niż z bazarku sprzed 20 lat, z takiego sztucznego materialu co to po praniu nawet nie jest mokry. Wielokrotna próba wystawienia opinii w sieci nie udaje się, gdyż Greenpoint cenzuruje opinie. Napisanie do nich maila 18.03 ze skargą i pytaniem dlaczego nie dodają negatywnych komentarzy spotkało się z mętnym i kłamliwym stwierdzeniem 21.03 że nie nadążają z dodawaniem opinii. Szkoda że nie nadążają TYLKO z negatywami. Moje opinie po dziś dzień (12.07) nie dodane a towar nadal w ofercie. Oszustwo i jak najtańsza chińszczyzna to nie jest najlepszy pomysł na biznes i postępowanie z Klientami.

  Na początku lipca byłam w sklepie na ul. Rembielińskiej w Warszawie i okazałosię iż byłam zachwycona obsługą personelu Pani Katarzyna Pazio z uwagą sluchała potrzeb a jestem dużą osobą :) i mało co z tej firmy na mnie wchodzi. I chociaż najczęściej tylko oglądałam tym razem miałam problem co wybrać bo tyle Pani Kasia mi dobrych ubrań proponowała. Podsumowując czułam się jak w filmie Pracująca dziewczyna i tak też wyszłam z kilkoma ciuszkami.
  Pani Pazio bardzo się angażowała i starała bym była zadowolona i choć minęło sporo czasu jestem jej wdzięczna za tak dobrą obsługę. Szkoda tylko że macie tylko do 46 rozmiaru i brakuje sklepu w Radomiu.
  Pozdrawiam i gratuluję takiego pracownika gdyby nie ta Pani nic bym nie kupiła a tak z przyjemnościa powrócę do tego sklepu


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Sukienki

  Zakupiłam 3 sukienki, wszystkie miały zawyżoną rozmiarowkę i okazały się sporo za duże, odesłałam i poprosiłam o zwrot pieniędzy na konto, otóż minął już czas zwrotu, pieniędzy nie ma. 30 czerwca otrzymałam wiadomość, "dokonanie zwrotu", do dziś na koncie pieniedzy brak.
  Nie polecam!!!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka rzeczy

  Zmienili nazwę z Greenpoint na HappyFace. Po zwrocie towaru sklep nie zwraca pełnych kosztów wymaganych ustawą. Raz zamówiłam towar przez internet i taki zawód. Już teraz wiem skąd te negatywne opinie jeżeli chodzi o zamówienia online. U mnie temat będzie miał swój ciąg dalszy (prawny), ale już ostrzegam przed zakupami w tym sklepie, szkoda nerwów. Dodam, że to mój pierwszy taki przypadek przy zakupach online, w innych sklepach nigdy się z takim działaniem nie spotkałam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bluzka


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...