NiezależnaOpinia

  Opinie Electronic

  O sklepie Electronic

  Właścicielem sklepu internetowego Electronic jest firma Chal-Tec GmbH а.s. z siedzibą w Berlinie. Firma została założona we wrześniu 2005, jako podmiot zajmujące się handlem urządzeniami elektronicznych ze szczególnym naciskiem na sprzęt DJ-ski, systemy muzyczne i nagłośnieniowe. Dysponują również wyposażeniem estradowym, takim jak: kolumny, mikrofony, megafony, wzmacniacze, efekty oświetleniowe, wytwornice dymu i akcesoria przeznaczone od obsługi wydarzeń muzycznych.

  Oferta w sklepie Electronic

  W ofercie sklepu Electronic znajdziesz między innymi Bass Storm, zestaw nagłośnieniowy dla DJ’a, 2 x wzmacniacz nagłośnieniowy 500 W, 2 x subwoofer nagłośnieniowy 600 W. Zestaw nagłośnieniowy dla DJ'a Bass Storm marki Vonyx składa się ze wzmacniacza nagłośnieniowego VPA 1000 marki Vonyx, dwóch pasujących subwooferów nagłośnieniowych SMW15 marki Vonyx oraz niezbędnych kabli przyłączeniowych i nadaje się do organizacji małych imprez.
  Sercem zestawu jest wzmacniacz nagłośnieniowy VPA 1000 marki Vonyx, który dzięki mocy wyjściowej 2 x 500 W wydobywa potężne brzmienie z obydwu pasywnych subwooferów SMW15 PA marki Vonyx. Funkcja Bluetooth wzmacniacza nagłośnieniowego umożliwia bezprzewodowe i wygodne odtwarzanie wszystkich plików audio ze smartfona, tabletu lub laptopa. Odtwarzacz multimedialny pozwala, poza tym na bezpośrednie odtwarzanie plików MP3 z pendrive’ów USB lub karty pamięci SD oraz cyfrowe nagrywanie plików MP3 przez złącze USB. Przez wejście liniowe można także podłączyć do wzmacniacza nagłośnieniowego inne urządzenia zewnętrzne przy użyciu kabla z wtyczką RCA lub jack 6,3 mm. Co do właściwości brzmieniowych, urządzenie posiada dynamiczny dźwięk, którego głośność reguluje się regulatorami znajdującymi się na panelu czołowym urządzenia. Solidna i wytrzymała obudowa metalowa zapewnia bezproblemowy transport urządzenia. Wzmacniacz nagłośnieniowy VPA 1000 marki Vonyx o mocy 2 x 500 W nadaje się także do zabudowy w racku 48 cm (19 cali).
  Potężne basy gwarantują dwa subwoofery nagłośnieniowe SMW15 marki Vonyx. Dzięki ich 15-calowym głośnikom niskotonowym (38 cm) każdy z nich generuje 600 W mocy maks. Aby nic poza czystym basem nie wydostawało się z obudowy, posiadają one zintegrowane filtry dolnoprzepustowe. Jak przystało na profesjonalistów eventowych, obydwie kolumny mają trwałe korpusy z tworzywa MDF z obiciem filcowym i ochronnymi narożnikami metalowymi. Metalowe kratki chronią głośniki przed kontaktem z imprezowiczami. Subwoofery są wyposażone w uchwyty i kołnierz statywowy, co ułatwia montaż na scenie i transport. Zestaw uzupełniają dwa kable nagłośnieniowe o długości 10 m do podłączenia kolumn do wzmacniacza.
  Ponadto w sklepie znajdziesz wiele sprzętu gospodarstwa domowego, wyposażenie i sprzęt ogrodowy, sprzęt HIFI i TV. A także sprzęt i akcesoria na fitness i siłownie.
  W sklepie internetowym Electronic masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: PayPal; za pobraniem; przelewem na konto sklepu; kartą płatniczą; kuponem rabatowym. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego Electronic odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  Co sądzisz o ofercie Electronic?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Electronic? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Electronic jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Electronic i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Electronic.

  Najlepsze sklepy internetowe!

  Electronic
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Electronic

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Electronic jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Electronic. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Electronic?

  Electronic działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Elektronika.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Electronic . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.