Dedicante Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Dedicante

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Dominika Chmielewski
Moje doświadczenia z Dedicante były bardzo pozytywne. Ostatnio zakupiłam tam piękny naszyjnik i absolutnie go uwielbiam! Biżuteria wykonana jest ze stali szlachetnej, co daje mi pewność, że będzie ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Piękna biżuteria z grawerem u Dedicante

  Moje doświadczenia z Dedicante były bardzo pozytywne. Ostatnio zakupiłam tam piękny naszyjnik i absolutnie go uwielbiam! Biżuteria wykonana jest ze stali szlachetnej, co daje mi pewność, że będzie zachowywać swoją wysoką jakość przez długie lata. Co więcej, miałam możliwość spersonalizowania naszyjnika dzięki grawerowi - wybrałam moje inicjały i teraz czuję się jeszcze bardziej powiązana z tym niesamowitym kawałkiem biżuterii. Obsługa sklepu była niezwykle pomocna i odpowiedziała na wszystkie moje pytania z cierpliwością oraz fachowością. Cieszę się również, że oferta produktów w sklepie jest różnorodna - oprócz wyjątkowych naszyjników znajdują się tam również bransoletki czy zapinki do mankietów. Polecam Dedicante każdemu, kto szuka personalizowanej biżuterii o wysokiej jakości!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...