Cafe Silesia

Wszystkie opinie

Cafe Silesia

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Everli

Everli

1 opinie

Twoja lodówka jest pusta, ale nie chce Ci się wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy? Na myśl o staniu w kolejce robi...

Logo Zakupy Auchan

Zakupy Auchan

1 opinie

W dobie prężnie rozwijającej się rzeczywistości, która nas otacza jesteśmy zmuszeni zachować równi...

Logo YFOOD.PL

YFOOD.PL

1 opinie

O firmie YFood Marka YFood została założona w 2017 roku przez Bena Kremera i Noëla Bollmanna, którzy postanowili zrewol...

Logo Lokalny Rolnik

Lokalny Rolnik

1 opinie

Stale rosnąca liczba populacji powoduje, że aby zaspokoić potrzeby ludzi dotyczące pożywienia na rynku spożywczy...

Cafe Silesia

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez co najmniej jednej filiżanki kawy. Podczas gdy dla niektórych osób jest to obowiązkowy punkt dnia, dla innych picie kawy związane jest z rytuałem. Jeśli jesteś wymagającym klientem, jeżeli chodzi o kawę, wiesz na pewno, że wybór ziaren nie zawsze jest łatwy. Dodatkowo musisz wybrać spośród wielu dodatków, takich jak na przykład zaparzacze do kawy, ekspresy, młynki itp. Przed podjęciem decyzji o zakupie najlepiej jeśli sprawdzisz opinie klientów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wybierzesz najlepszą jakość i odpowiednią cenę. Która z firm oferuje najlepsze kawy i akcesoria do kawy? Jakie marki są najlepszym wyborem dla kawowych smakoszy? Na niniejszej stronie znajdziesz recenzje na temat firmy Cafe Silesia, dzięki którym z łatwością zdecydujesz, czy oferowane produkty przypadną ci do gustu i spełnią twoje wymagania. Nie kupuj kota, czy raczej kawy, w worku! Sprawdź, co na temat firmy sądzą inni klienci. 

O firmie Cafe Silesia

Cafe Silesia to sklep internetowy, który oferuje różne produkty. Skupia się on przede wszystkim na kawie i herbacie oraz akcesoriach związanymi z tymi dwoma produktami. Cafe Silesia sprzedaje produkty zarówno od Polskich, jak i zagranicznych producentów.

Firma Cafe Silesia posiada także firmową kawiarnię stacjonarną przy rynku w Tarnowskich Górach. Ponadto na stronie sklepu internetowego Cafe Silesia można znaleźć bloga, w którym klienci mogą dowiedzieć się nieco więcej na temat sprzedawanych produktów, a także pogłębić swoją wiedzę o sposobach parzenia kawy, a także kulturze związanej z herbatą i kawą. Sklep powstał w 2008 roku, zainspirowany włoską kawą. Jego założyciele chcieli dać każdemu kawoszowi możliwość rozkoszowania się idealną kawą bez konieczności zagranicznych wojaży. 

Produkty i usługi oferowane przez Cafe Silesia
W Cafe Silesia można znaleźć ziarna kawy z całego świata. Sklep oferuje sprzedaż ziaren popularnych marek, takich jak na przykład Lavazza, a także tych mniej znanych. Konsumenci mogą także wybierać z szerokiego asortymentu herbaty. Ponadto w sklepie istnieje duży wybór akcesoriów, takich jak zaparzacze, dzbanki, spieniacze, itd. Dzięki temu na stronie można skomplementować prezent. 

Cafe Silesia oferuje także szeroki wybór ekspresów do kawy. W ich ofercie można znaleźć ekspresy do domu, do firmy, a także duże ekspresy przeznaczone do gastronomii. Firma oferuje możliwość leasingu oraz sprzedaży na raty, aby ułatwić klientom zakupy. 

Ponadto istnieje możliwość odroczenia płatności za zakupy na 3 tygodnie.
 

Pozytywne opinie, zażalenia i porady na temat Cafe Silesia

Kawa i herbata są najpopularniejszymi napojami. Obecnie często są produkowane i sprzedawane masowo, tracąc przy tym na jakości. Zależy nam, żebyś otrzymał rzetelną opinię na temat dostępnych na rynku produktów i cieszył się kawą najwyższej jakości. Opowiedz nam o swoich doświadczeniach ze sklepem internetowym Cafe Silesia. Czy firma rzeczywiście oferuje najlepszej jakości kawy, herbaty i akcesoria? Czy jesteś zadowolony z możliwego wyboru, jeżeli chodzi o herbatę? Czy korzystałeś z pomocy obsługi klienta w sklepie? Czy pomogło ci to rozwiać twoje wątpliwości? Nie ma lepszej reklamy niż zadowolony klient. Napisz komentarz, w którym wyrazisz swoje zdanie na temat tej marki. Czy zakupiony ekspres do kawy dobrze się sprawuje? Czy korzystałeś z leasingu lub odroczenia płatności? Opinie klientów, ich doświadczenie i feedback mają dla nas znaczenie. Podziel się z nami swoją opinią na tej stronie