100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Kasia
Produkt jest dobry w smaku i rzeczywiście działa zapychająco dosłownie. U mnie już po 2dniach i 2 wypitych butelkach wystąpiło zatwardzenie. Gdzie nie mam z tym problemów i nie miewałam. Duży pro...Czytacz dalej
D
Dariusz
Zamówiłem towar do miejscowości 13-100 Nidzica w dniu 26 maj 2023 i do tej pory nie otrzymałem zamówieniaCzytacz dalej

Wszystkie opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Produkt jest dobry w smaku i rzeczywiście działa zapychająco dosłownie. U mnie już po 2dniach i 2 wypitych butelkach wystąpiło zatwardzenie. Gdzie nie mam z tym problemów i nie miewałam.
  Duży problem z przesyłką. Dostałam informację, że podali numer kontaktowy do mnie, co okazało się nieprawdą. Nie wiedziałam, że przesyłka już jest, nie mogłam też otrzymać kodu do odbioru na SMS, ani zmienić miejsca dostawy. Skończyło się to nocną wycieczką kilkanaście kilometrów do punktu odbioru DHL. Po kilkurazowej wymianie maili i tłumaczeniu sytuacji dostałam 15 % zniżki na kolejne zamówienie, którego napisałam że nie będzie, bo nie chcę mieć problemów z tak prostą rzeczą jak dostawa i odbiór paczki.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Gotowe napoje za sumę 215 zł

  Zamówiłem towar do miejscowości 13-100 Nidzica w dniu 26 maj 2023 i do tej pory nie otrzymałem zamówienia


Inni również oglądali