NiezależnaOpinia

  Opinie Portal Yogi

  O Portal Yogi

  Właścicielem Portal Yogi jest firma PortalYogi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie pod adresem: Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa (NIP: 1132993530, REGON: 382595098, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, dla m.st. w Warszawie pod numerem KRS: 0000771462).

  Oferta na Portal Yogi

  Joga (sanskryt योग) – jeden z sześciu ortodoksyjnych (tzn. uznających autorytet Wed) systemów filozofii indyjskiej, zajmujący się wszelkimi związkami pomiędzy ciałem i umysłem. Poprzez odpowiedni trening ciała (w tym ascezę), dyscyplinę duchową (medytację) i przestrzeganie zasad etycznych joga deklaruje możliwość rozpoznania przez praktykującego natury rzeczywistości. W ujęciu religijnym prowadzić ma to do przezwyciężenia prawa karmana i wyzwolenia z kręgu wcieleń (sansara). Techniki jogiczne poza hinduizmem zostały zaadaptowane przez niektóre religie dharmiczne, takie jak na przykład buddyzm i dźinizm. W celu zniesienia uciążliwości związanych z intensywną praktyką (np. długotrwała medytacja) znacznie rozwinęła się jedna z jej gałęzi zwana hathajogą, w świecie zachodnim utożsamiana z zestawem ćwiczeń fizycznych i umysłowych, uprawianych głównie dla zdrowia. W sanskrycie słowo joga tworzone jest przez morfem yuj (judż), oznaczający kontrolę, jarzmo, ale też zjednoczenie, połączenie, jedność. Człowieka praktykującego jogę lub wyznającego jej filozofię nazywa się joginem lub joginią.
  W ofercie Portal Yogi masz do wyboru trzy pakiety dostępu do studia Yogi. Z miesięczną subskrypcją uzyskasz dostęp do wszystkich sesji jogi, medytacji, relaksacji i pilates (ponad 200 sesji i 30 wyzwań). Sesje są na różnych poziomach zaawansowania i w różnych stylach jogi. Używasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Ponadto uzyskasz dostęp do tajnej grupy, wspierających się Joginów pod okiem Nauczycielki Magdaleny Bałdys. 30 dniowy dostęp – subskrypcje – możesz anulować w każdej chwili.
  W subskrypcji na 6 miesięcy otrzymasz to samo co w miesięcznej ale otrzymasz jeden miesiąc gratis. W subskrypcji na 12 miesięcy otrzymasz 3 miesiące gratis.
  Wśród wyzwań dostępnych na Portal Yoga jest Fundamenty Jogi – Miesięczny kurs jogi dla każdego. Kursobejmuje 4 tygodnie, 8️ lekcji i 16 godzin praktyki na macie. Opanujesz podstawowe asany stojące, siedzące, leżące na plecach i brzuchu, odwrócone (świecę), z którymi zbudujesz jogowe fundamenty. Będziesz uczyć siępodstawowych nazw pozycji w sanskrycie i tłumaczeniu. Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak przygotować przestrzeń do bezpiecznej praktyki jogi oraz wprowadzenie do pracy w vinyasie (połączeniu ruchu z oddechem). Dodatkowo otrzymasz wsparcie Gerarda Szymańskiego – nauczyciela z ponad 18-letnim doświadczeniem oraz dostęp do zamkniętej jogowej grupy, prowadzonej przez doświadczoną joginkę Magdalenę Bałdys.
  W sklepie internetowym Portal Yogi masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za subskrypcje: kartą płatniczą lub kartą kredytową oraz DotPay.

  Co sądzisz o ofercie Portal Yogi?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Portal Yogi? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy portal jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd portalu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Portal Yogi jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Portal Yogi i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Portal Yogi.

  Kabaret Ani Mru-Mru - Dieta (Official HD, 2014)

  Portal Yogi
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Portal Yogi

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Portal Yogi jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Portal Yogi. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Portal Yogi?

  Portal Yogi działa głównie w kategorii Dieta, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Portal Yogi . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.