Portal Yogi Opinie

: 5
20% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

A
Agnieszka
Mam dokladnie takie same doswiadczenie z tym portalem! Pierwszy rok w lepszej cenie i po roku totalnie bez wczesniejszego potwierdzenia sciagneli mi ponad 300zl z karty. Od razu anulowalam subskryp...Czytacz dalej
A
Anna
Zajęcia OK, jeśli się chce dobrowolnie korzystać w oferty. Próbowałam zlikwidować konto, odpiąć kartę, nie udało się, zgarnęło mi w nocy ponad 300 zł za usługę, której nie chcę i na którą mnie nie ...Czytacz dalej
K
Katarzyna
Z przykrością stwierdzam że firma podchodzi nieuczciwie w sprawie przedłużania umów. W nocy są ściągane środki za odnowienie rocznej subskrypcji bez żadnej wcześniejszej informacji. Uważam że jest ...Czytacz dalej
O
Ola
Portal sam w sobie w porządku. U mnie również pojawił się problem przy próbie rezygnacji z subskrypcji. Mimo anulowania jej w profilu użytkownika pobrali mi pieniądze za kolejny miesiąc. Po interwe...Czytacz dalej
Z
Zbigniew
Same zajęcia jogi były ok. Pojawia się natomiast problem z nieuczciwymi praktykami w momencie przedłużenia umowy. W nocy przychodzi przypominają a następnego dnia ściągają z konta za kolejny rok. O...Czytacz dalej

Opinie (5)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Roczna subskrypcja.

  Mam dokladnie takie same doswiadczenie z tym portalem! Pierwszy rok w lepszej cenie i po roku totalnie bez wczesniejszego potwierdzenia sciagneli mi ponad 300zl z karty. Od razu anulowalam subskrypcje ale nie oddali mi kosztow bo mowia ze mam jeszcze subskrypcje na kolejny rok, za ktory wlasnie zaplacilam! W zyciu nie spotkalam sie z taka pazernoscia i perfidnym robieniem ludzi w konia. Nawet nie przysla maila tydzien wczesniej zeby przypomniec ze niedlugo policza za nastepny rok! To robia specjalnie zeby nie stracic pieniedzy! To ma byc portal yogi?! Nie uzywam go juz od wielu miesiecy i nie zamierzam w ogole uzywac bo sa inne lepsze. Po kilku miesiacach uzywania stwierdzilam ze to nie dla mnie. Myslalam ze subskrypcja sama wygasnie, nawet nie wchodzilam tam przez ostatnie pare miesiecy. Cwicze joge juz ponad 5 lat i nigdy nie spotkalam takich ludzi, ktory sa tak daleko od filozofii jogi jak to tylko mozliwe. Ten portal to banda pazernych ludzi, z ktorymi nie chce miec nic wspolnego! Zla karma do nich sama wroci...Nie polecam, omijac z daleka!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  roczny abonament

  Zajęcia OK, jeśli się chce dobrowolnie korzystać w oferty. Próbowałam zlikwidować konto, odpiąć kartę, nie udało się, zgarnęło mi w nocy ponad 300 zł za usługę, której nie chcę i na którą mnie nie stać. Promocja na roczny abonament, z którego skorzystałam rok wcześniej skończył się pułapką. Jasne, są regulaminy i trzeba czytać, jednak na unikaniu komunikowania rzetelnych informacji o ofercie i wciskaniu informacji w regulamin robi się kasę. Ostatecznie to nie jest roczny abonament, tylko abonament na czas nieokreślony z coroczną płatnością. Próba rezygnacji absolutnie niemożliwa. Myślałam, że biznes "pisany drobnym drukiem" to trochę inna kategoria biznesu "po polsku", szokuje mnie, że portal jogi przyjął taka strategię.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  pakiet roczny

  Z przykrością stwierdzam że firma podchodzi nieuczciwie w sprawie przedłużania umów. W nocy są ściągane środki za odnowienie rocznej subskrypcji bez żadnej wcześniejszej informacji. Uważam że jest to nie w porządku wobec klientów. W wielu miejscach posiadam subskrypcje i zawsze jestem informowana wcześniej o tym że zostanie ona odnowiona, biorąc pod uwage że jest to roczna subskrypcja.
  Po kontakcie z firmą w celu zwrotu środków Pani stwierdziła że jest to nie możliwe natomiast z banku posiadam informację że jest to możliwe wystarczą tylko dobre chęci ale tu ich zabrakło a szkoda. Będę w takiej sytuacji starała się o zwrot środków przez chargeback, i na pewno będę odradzała znajomym korzystanie z tej platformy.

  Dokładnie to samo zadziało się u mnie. Własnie napisałam do nich maila z prośbą o wyjaśnenie sytuacji i zwrot środków, czekam na odpowiedź. Takie działanie uważam za skrajnie nieuczciwe. Jeżeli prośba nie zostanie pomyślnie rozpaptrzona, składam skargę do UOKiKu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Joga online

  Portal sam w sobie w porządku. U mnie również pojawił się problem przy próbie rezygnacji z subskrypcji. Mimo anulowania jej w profilu użytkownika pobrali mi pieniądze za kolejny miesiąc. Po interwencji mailowej podobno zostałam anulowana na stałe. Zaobiegawczo zmieniłam limity pobieranych kwot z karty na minimum - i całe szczęście, że to zrobiłam, bo po zalogowaniu się kilka dni później nadal wyświetlała mi się subskrypcja miesięczna. Niestety przygoda z portalem zakończyła się mailem z prośbą o usunięcie konta. A szkoda, bo planowałam powrót za jakiś czas. Bardzo na minus brak opcji usunięcia danych karty płatniczej w panelu użytkownika.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Joga online

  Same zajęcia jogi były ok. Pojawia się natomiast problem z nieuczciwymi praktykami w momencie przedłużenia umowy. W nocy przychodzi przypominają a następnego dnia ściągają z konta za kolejny rok. Oczywiście problem ze zwrotem środków. Nie polecam

  Dziękujemy za tą opinie, każda ocena jest dla nas cenna, nawet ta negatywna.

  Mamy jasno określoną formę płatności - płatna subskrypcja, a zapisując się do Studia PortalYogi należy zapoznać się z regulaminem, który jest akceptowany w momencie zapisania się na platformę. Są tam także zawarte warunki rezygnacji, gdzie można odnaleźć informację, iż ostatnim momentem anulowania subskrypcji są ostatnie 24h przed kolejnym dniem rozliczeniowym/pobraniem płatności na dalszy okres użytkowania. Anulować subskrypcję można w dowolnym momencie trwania danego okresu rozliczeniowego, gdyż nie spowoduje to wyłączenia dostępu do treści aż do kolejnego dnia obciążenia karty. W przypadku rocznej subskrypcji mamy na to 12 miesięcy bez ostatniej doby.

  Autor komentarza po kontakcie mailowym otrzymał natychmiastową pomoc i wsparcie, a sytuacja została rozpatrzona pozytywnie.


Inni również oglądali